Biznes i Przedsiędsiębiorczość Komunikacja i wystąpienia publiczne

SZCZECIN BIZNES & HR

location icon
Courtyard by Marriott Szczecin City Pl. Brama Portowa 2, Szczecin
calendar icon
Od 24 maj 9:00 do 24 maj 17:00

Konferencja Szczecin Biznes & HR

HR-monia w biznesie, czy kryzys przywództwa? O kierunkach na rynku pracy w dobie niestabilnego świata.

O tym w jaki sposób dobrze połączyć biznes i działania HR-owe, już 24 maja 2023 roku, opowiedzą nasi prelegenci - najlepsi specjaliści z tego zakresu.

W ostatnich latach obserwuje się wzrost znaczenia holistycznego podejścia do różnych obszarów biznesowych. Przedsiębiorcy coraz sprawniej poruszają się, m.in. na styku biznesu i HR-u. Wciąż jest to jednak obszar rozwojowy i organizacje są ciągle głodne kolejnych pomysłów, inspiracji i chętnie zdobywają nową wiedzę na ten temat. Biorąc pod uwagę takie potrzeby, już po raz piąty, zespół LSJ HR Group organizuje konferencję Szczecin Biznes & HR.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W SZCZECIN BIZNES & HR?

 • Dowiesz się, w jaki sposób najskuteczniej łączyć HR i Biznes
 • Zobaczysz, jakie są najnowsze trendy w zakresie zarządzania i sprawdzisz, czy mamy do czynienia z upadkiem klasycznego przywództwa
 • Przekonasz się, w jaki sposób najefektywniej zarządzać pracownikami młodego pokolenia
 • Poznasz szczegóły procesów Future Thinking
 • Dowiesz się jak wiedza, innowacje i dostosowanie pomagają przedsiębiorcom w czasach ogromnych zmian technologicznych i przełomowej rewolucji
 • Weźmiesz udział w rozmowach na temat zmian na rynku pracy Pomorza Zachodniego
 • Otrzymasz dużą dawkę merytorycznej wiedzy, przekazywaną przez doskonale znanych w branży prelegentów

POZNAJ NASZYCH PRELEGENTÓW:

Maciej Herman - Dyrektor Zarządzający Lotte Wedel, właściciela marki E. Wedel. Z firmą związany od roku 2008, z rynkiem FMCG od ponad 20 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał realizując obowiązki w działach komercyjnych takich firm jak Kompania Piwowarska, Frito Lay czy Procter & Gamble. Pełnił funkcję przewodniczącego jury największego konkursu marketingowego na świecie tj. Effie awards 2021. Zdobywca tytułu Male Champion of Change, za działania na rzecz równości w biznesie. Aktywny uczestnik wielu wydarzeń i wielu konferencji branży FMCG.

Witold M. Orłowski - profesor nauk ekonomicznych w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej i Akademii Vistula w Warszawie. Główny doradca ekonomiczny PwC Polska. W przeszłości przewodniczący zespołu doradców ekonomicznych prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP i Rady Gospodarczej Rządu, przewodniczący Rady Powierniczej Muzeum Narodowego w Warszawie, Specjalny Doradca Komisji Europejskiej. Wykładał na licznych uczelniach w Polsce i za granicą. Autor 15 książek i ponad 200 publikacji naukowych, popularny komentator ekonomiczny i felietonista największych polskich gazet.

Sylwia Królikowska - psycholog, która swoje wykształcenie zdobyła na Uniwersytecie Jagiellońskim, ze specjalizacjami psychologia biznesu oraz zarzadzanie zmianą. Obecnie pisze doktorat z zakresu charyzmy. Współpracuje głównie z dużymi korporacjami. Do grona jej klientów należą̨ m.in. Amazon, Facebook, Google, Shell, Unilever i wiele innych. W prowadzeniu szkoleń, doradztwie i coachingu specjalizuje się od niemal 20 lat. Najchętniej wspiera liderów w rozwijaniu ich umiejętności empatycznego przywództwa, budowania autorytetu opartego na spójności i autentyczności oraz prowadzeniu tzw. "trudnych" rozmów. Autorka trzech książek, ekspert w Radiu ZET i telewizji TVN24. Według Forbesa, jedna z najbardziej wpływowych kobiet na polskim LinkedIn.

Zuzanna Skalska - z wykształcenia projektant, z zamiłowania obserwator Sygnałów Zmian. Od ponad 25 lat inspiruje liderów, decydentów i szefów rozwoju firm do przyszłościowego myślenia w biznesie. Pracuje z klientami z różnych branż na całym świecie, wśród których znajdują się światowi giganci i rynkowi liderzy. Wykłada na wielu uczelniach, angażuje się w przedsięwzięcia promujące spekulatywne myślenie oraz uczestniczy, w roli prelegenta, w wielu opiniotwórczych wydarzeniach poświęconych innowacjom i ekonomii. Jest szybkim, emocjonalnym i niezwykle bezpośrednim mówcą. Dzięki takim cechom i miłości do tego, co robi, łączy ludzi i nieoczywistości. Specjalizuje się w up-front innovation, Sygnałach Zmian czy strategicznym myśleniu o przyszłościach (Futures Thinking). Od 30 lat mieszka w Holandii.

I wielu innych ... 

Ale to nie wszystko... 

25.05.2023 r. zapraszamy na Intensywny warsztat praktyczny z Sylwią Królikowską - Zarządzanie najmłodszymi pokoleniami pracowników.

"Pewnie wielu z nas pamięta zaskoczenie jako towarzyszyło nam, gdy na rynku pracy pojawiło się bardzo świadome siebie i swoich potrzeb pokolenie nazywane Millenialsami. Po pokoleniu Millenialsów przyszedł czas na jeszcze bardziej gotowe i chętne do zmian pokolenie PostMillenialsów. A co, jeśli powiem Wam, że na horyzoncie już szykuje się do wejścia na rynek pracy pokolenie Alpha? W trakcie spotkania porozmawiamy o tym:

 • jakie są mocne strony, ale i wyzwania najmłodszego pokolenia pracowników?
 • w jaki sposób współpracować z najmłodszymi pracownikami by tworzyć pełną zaufania i szacunku atmosferę?
 • jak przekazywać wiedzę najmłodszemu pokoleniu pracowników i jednocześnie czego liderzy mogą się od nich uczyć każdego dnia?"
  - Sylwia Królikowska
Ilość miejsc ograniczona.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Odwiedź stronę internetową wydarzenia i poznaj szczegóły. Zapraszamy na: www.biznes-hr.pl.

Serdecznie zapraszamy! 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena netto za szt. VAT Liczba
  Bilet Konferencja
już niedostępne 950,00 zł 23% -