Open Day online - Colliers

location icon
Zoom - online
calendar icon
Od 20 kwi 10:00 do 20 kwi 13:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na Open Day Colliers już 20 kwietnia

Open Day to idealna okazja, by poznać swojego przyszłego pracodawcę! 

Specjalnie dla Ciebie przygotowałyśmy spotkanie, podczas którego będziesz miała okazję posłuchać historii mam, które mają za sobą zawodowe wyzwania i które znalazły swoje miejsce właśnie w Colliers. Dowiesz się, co firma oferuje swoim pracownikom i jak wspiera rodziców. Dodatkowo będziesz miała wyjątkową okazję, by porozmawiać z rekruterami i zadać im interesujące Cię pytania. Będzie to spotkanie pełne informacji i inspiracji.

Agenda:

 • 10:00 - 10:10 - Przywitanie Agata Błaszkiewicz (Dyrektor ds. HR Colliers) i Anna Łabno-Kucharska (Mamo Pracuj)
 • 10:10 - 10:35 - Colliers - jak działa i jak wspiera swoich pracowników - rodziców - Agata Błaszkiewicz (Dyrektor ds. HR Colliers)
 • 10:35 - 11:00 - Warsztat - 5 rzeczy, które pozwolą Ci się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej po przerwie i nie tylko - Alicja Gutowska (Senior HR Specialist) i Aneta Kubinowska (Senior HR Specialist)
 • 11:00 - 11:15 - Przerwa
 • 11:15 - 12:15 - Panel dyskusyjny z pracowniczkami mamami - poznaj historie kobiet - mam, które znalazły swoje zawodowe miejsce w Colliers
 • 12:15 - 13:00 - Spotkania w pokojach z rekruterkami/rekruterami - to spotkania o charakterze Q&A, aby móc zapytać o proces rekrutacyjny, skonsultować CV i wiele innych.

W pierwszym pokoju będziesz miała okazję skonsultować swoje CV, porozmawiamy także o rekrutacji i odpowiemy na nurtujące Cię pytania - Aneta Kubinowska (Senior HR Specialist).
W drugim pokoju porozmawiamy m.in. o: bieżących zmianach prawnych, składkach, umowach i urlopach - Dawid Mizia (Legal Expert) i Agnieszka Półtorak-Wełnianko (Manager Payrloll & Personel).


Będziesz mieć okazję:

 • poznać ludzi pracujących w firmie,
 • wysłuchać prawdziwych historii mam, które pracują w Colliers,
 • porozmawiać z przyszłym przełożonym lub rekruterem,
 • dowiedzieć się, czym zajmuje się firma i kogo szuka do swoich zespołów,
 • sprawdzić, co firma może Ci zaoferować oraz jak wspiera swoich pracowników,
 • przekonać się czy to miejsce dla Ciebie.

Informacje organizacyjne

Open Day online w Colliers odbędzie się 20 kwietnia w godzinach 10:00-13:00 na platformie ZOOM.
Po zapisaniu się na spotkanie otrzymasz link, który umożliwi Ci uczestnictwo w wydarzeniu. Linki do poszczególnych pokoi, w których będziesz mogła porozmawiać z rekruterami będą podane w trakcie spotkania. Pytania będzie można zadawać zarówno na czacie, jak i w wyznaczonym na to czasie (sesja Q&A) oraz w pokojach.


O Colliers

Colliers jest wiodącą firmą oferującą szeroki wachlarz usług najwyższej jakości na rynku nieruchomości oraz zarządzanie inwestycyjne. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 specjalistów. W Polsce firma działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi, w których pracuje ponad 400 osób.
Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami w branżowych konkursach m.in: Eurobuild, International Property Awards. Ponadto Colliers posiada dwukrotny tytuł "Najlepszy Pracodawca" (2017 i 2019), przyznawany przez niezależną organizację Kincentric (dawniej Aon) na podstawie głosów pracowników, oraz tytuł "Inwestor w Kapitał Ludzki" 2019, 2021 i 2022. Firma kładzie mocny nacisk na różnorodność i integrację (Diversity & Inclusion), czego potwierdzeniem jest jej dołączenie do grona sygnatariuszy Karty Różnorodności w Polsce.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Open Day Online - Colliers 20.04.2023
już niedostępne -