BIZNES TRANSFORMATOR 4.0. - warsztat Transformacja tradycyjnego biznesu

location icon
HubHub Nowogrodzka Square al. Jerozolimskie 93, Warszawa
calendar icon
Od 27 paź 10:00 do 27 paź 13:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Youth Business Poland wraz z Województwem Mazowieckim zapraszają na ostanie spotkanie w ramach cyklu Biznes Transformator 4.0. W ramach inicjatywy zapraszamy przedsiębiorców i praktyków biznesu.


Na najbliższe spotkanie zaprosiliśmy:

 •  Michała Gołkiewicza - współzałożyciela kliniki dietetycznej Nutricus i współtwórcy oraz CEO Sundose - pierwszego w Europie zindywidualizowanego suplementu diety. W ostatniej rundzie pozyskał 6 mln dolarów dofinansowania. Zdobywca prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. za skuteczne i innowacyjne kampanie marketingowe marki;
 • Tomasza Szczęsnego - założyciela 4 innowacyjnych firm. Trener Strategii Błękitnego Oceanu (INSEAD, Francja). Członek kapituły sędziowskiej Polish National Sales Awards. Uczestnik World Business Forum (Nowy Jork) . Autor książki Strategia 2w1, w której przedstawia narzędzia, jakich należy używać przy kreowaniu własnego sukcesu za pomocą ustanowienia strategi.

  Będziemy rozmawiali o esencji prowadzenia firmy, czyli sprzedaży, w kontekście wprowadzania na rynek innowacji i szukania nowych kanałów sprzedaży dla tradycyjnych produktów i usług.


Sundose weszło kilka lat temu na rynek suplementów, zdominowanych przez dużych graczy, promujących się w telewizji, aptekach czy ogólnodostępnych sieciach sprzedaży. Na podstawie przeprowadzonych analiz, postanowiło zawalczyć o zupełnie nowy segment klientów i zaproponowało rozwiązanie w formie… abonamentu i personalizacji usługi.
O tym, w jaki sposób testowano założenia i dostosowywano kanały marketingowe w firmie, opowie Michał.
Na uczestników czeka potężna dawka konkretnej wiedzy i realnych case'ów biznesowych.

Po prelekcji zapraszamy na networking, a następnie warsztat, podczas którego autor metody i książki o tym samym tytule, "Strategia 2w1", Tomasz Szczęsny opowie o tym jak wdrażać innowacje w firmach i jak wprowadzając na rynek nowe rozwiązania, budować wielowymiarowe strategie sprzedaży, dostosowane do różnych grup klientów.


Warsztat Transformacja branży spożywczej
czwartek, 27 października, godz.: 10:00 - 13:00

HubHub Nowogrodzka Square II piętro, al. Jerozolimskie 93


Dlaczego warto wziąć udział w warsztacie:

 • Będziesz miał/-a okazję dowiedzieć się jak wygląda proces budowania strategii sprzedaży, jak tworzyć lejki sprzedażowe oraz szybko i zwinnie weryfikować efektywność danych kanałów sprzedaży 
 • Dowiesz się jak zaplanować komunikację i działania marketingowe w odniesieniu do konkretnych kanałów sprzedaży i walidować ich skuteczność w zależności od grupy klientów 
 • Poznasz konkretne metody i narzędzia służące budowaniu strategii sprzedaży 2w1 
 • Poznasz innych przedsiębiorców, którzy wdrażają innowacje w swoich firmach, będziesz mógł/-ogła wymienić się z nimi wiedzą, doświadczeniem i kontaktami


Działanie jest realizowane w ramach projektu ,,Wzmocnienie roli regionalnych animatorów rozwoju gospodarczego Mazowsza w procesie przedsiębiorczego odkrywania'', organizowanego przez Województwo Mazowieckie. Program jest adresowany do warszawskich przedsiębiorców, którzy chcą zwiększyć swoje kompetencje i wiedzę w zakresie koncepcji Przemysł 4.0. i tworzenia innowacji w organizacjach oraz są zainteresowani poznaniem i wymianą doświadczeń z lokalną społecznością przedsiębiorców.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy się na nie zarejestrować i poczekać na potwierdzenie uczestnictwa przez Organizatora. Ilość miejsc ograniczona.


Agenda

Spotkanie trwa w godz. 10:00 - 13:00

  1.       Przywitanie i zainaugurowanie spotkania przez CEO Fundacji, Adriana Migonia
  2.       Prelekcja Michała Gołkiewicza, CEO Sundose
  3.       Networking z poczęstunkiem   
  4.       Warsztat z Tomaszem Szczęsnym, CEO Re-Finance
 • Strategia 2w1
 • Budowanie lejków sprzedaży i szybka weryfikacja skuteczności działań
 • Narzędzia i metody, służące budowaniu procesów sprzedażowych w firmie
 • 5.       Podsumowanie i wymiana doświadczeń między uczestnikami    


Dołącz do spotkania już DZIŚ!
Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja online.
Liczba miejsc jest ograniczona

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
27 października (czwartek) godz.: 10:00 -13:00
Warsztat Transformacja tradycyjnego biznesu
Organizator: Województwo Mazowieckie
Realizator: Youth Business Poland
Warsztat Transformacja zespołów i budowanie kultury innowacji w MŚP

27 października (czwartek) godz.: 10:00 -13:00
Warsztat Transformacja tradycyjnego biznesu
Organizator: Województwo Mazowieckie
Realizator: Youth Business Poland

już niedostępne -