Marketing IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Rozwój osobisty

Akademia ecoCoach - program Business Coaching OPEN

location icon
Hybrydowo: Centrum konferencyjno - szkoleniowe Golden Floor Plaza oraz na online na platformie Zoom Al. Jerozolimskie 123A, Warszawa
calendar icon
Od 4 cze 9:00 do 4 cze 9:00

Business Coaching OPEN to 3 miesięczny program rozwojowy dla ludzi, którzy chcą skutecznie wejść w zawód coacha biznesowego, executive coacha i mentora.

Pierwszy dzień zajęć to sobota 04.06.2022, a wszystkie zajęcia odbywają w co drugi weekend, w soboty i niedziele. Szczegóły i pełna agenda na: www.akademiaecocoach.pl

Zapraszamy!

Zapraszamy Cię do pierwszej w Polsce Akademii Coachingu Biznesowego i Executive Coachingu oraz społeczności #ecoCoachCommunity.


Chcesz z sukcesem rozwinąć swój własny biznes? Chcesz wejść skutecznie w zawód coacha biznesowego? Chcesz dobrze zarabiać pomagając firmom, liderom, przedsiębiorcom, dyrektorom i prezesom jako executive coach?
Trafiłeś na miejsce gdzie zrobisz to skutecznie i szybko. Dołączając do programu Business Coaching OPEN rozwiniesz kompetencje coachingowe, staniesz się przedsiębiorcą oraz nauczysz się tej kompetencji przyszłości.
Akademia ecoCoach i program Business Coaching OPEN to pierwsza w Polsce szkoła coachingu która specjalizuje się w coachingu biznesowym i executive coachingu. Tutaj nauczysz się jak być dobrym coachem biznesowym, a dodatkowo dostaniesz narzędzia jak skutecznie i bez większych zmartwień rozwinąć własny biznes.
Business Coaching OPEN to też 3-etapowy program coachingowy oferujący wysokiej jakości wiedzę merytoryczną popartą sprawdzoną w praktyce ideą połączenia kompetencji coachingowych, biznesowych oraz liderskich.Jeśli chcesz wprowadzić swoją karierę i rozwój na kolejny poziom, i zapewnić sobie długofalowy rozwój, dołącz do najbliższej grupy #ecoCoachCommunity. Dołącz do programu Business Coaching OPEN!


Program Business Coaching OPEN, ADVANCED i MASTER to intensywny program rozwoju coachingowych i biznesowych w obszarze kompetencji sprzedażowych, marketingu, budowania własnego personal brandu oraz bycia skutecznym przedsiębiorcą i coachem biznesowym. Z nami nauczysz się prowadzić sesje coachingowe w praktyce i zyskasz grupę ludzi, którzy dzielą tę samą pasje i będą pomagali Ci stale rosnąć. Nauczysz się budować relacje biznesowe, skutecznie sprzedawać swoje usługi i konsekwentnie realizować własne cele oraz cele Twoich klientów.
Dowiesz się co dodaje Ci energii i nauczysz się utrzymywać swój dobrostan. Dostaniesz autorskie narzędzia, z którymi pracuje Marek Wzorek, założyciel i CEO ecoCoach, jak i inni członkowie ecoCoach oraz najlepsi executive coache w USA. Nasi uczestnicy już w trakcie kursu realizują pierwsze procesy coachingu biznesowego z klientami oraz uzyskują 4-krotny zwrot z inwestycji w ten program.


Akademia Coachingu Warszawa - Business Coaching OPEN - Grupa VIII 

Zajęcia rozpoczynają się w dniu 04.06.2022 o godz. 9:00

Zajęcia odbywają się w formie hybrydowej na żywo w Warszawie i/lub online

Liczba miejsc jest ograniczona! 

Zapisy do 27.05.2022 do godz. 23:59!

W grupie może być tylko 12 osób. 

Zostały ostatnie wolne miejsca. 

Dlatego zapisz się już teraz!

Pełna agenda i więcej informacji o programie na: www.akademiaecocoach.pl

Zapraszamy!

Do zobaczenia na pierwszym dniu szkolenia.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Akademia ecoCoach - Business Coaching OPEN - Grupa VIII Akademia ecoCoach - Business Coaching OPEN - Grupa VIII

Akademia ecoCoach - Business Coaching OPEN - Grupa VIII

już niedostępne 8 487,00 zł -
Akademia ecoCoach - Business Coaching OPEN - Grupa VIII - 20% Rabat Wielkanocny Akademia ecoCoach - Business Coaching OPEN - Grupa VIII - 20% Rabat Wielkanocny

Akademia ecoCoach - Business Coaching OPEN - Grupa VIII - 20% Rabat Wielkanocny

już niedostępne 6 789,00 zł -
Akademia ecoCoach - Business Coaching OPEN - darmowy bilet dla uchodźcy na hasło #StopWojnie Akademia ecoCoach - Business Coaching OPEN - darmowy bilet dla uchodźcy na hasło StopWojnie

Akademia ecoCoach - Business Coaching OPEN - darmowy bilet dla uchodźcy na hasło #StopWojnie

już niedostępne 8 487,00 zł -