Akademia Bielenda Professional w Krakowie

location icon
Hilton Garden Inn Kraków Airport Kapitana Mieczysława Medweckiego 3, Balice
calendar icon
Od 22 maj 9:00 do 22 maj 17:15

Zapraszamy na kolejną edycję Akademii Bielenda Professional, czyli wyjątkową inicjatywę szkoleniową w branży kosmetologicznej. Jej podstawą jest przemyślany program wykładów i warsztatów z udziałem ekspertów oraz najlepszych specjalistów z dziedzin, które w największym stopniu decydują dziś o sukcesie biznesowym. Bez powierzchownych uogólnień, znanych teorii sprzedażowych i nacisku na promocję produktów. Z mocno merytorycznym, eksperckim zacięciem - bazującym na ogromnym doświadczeniu i szerokiej wiedzy prelegentów. Zapraszamy na pierwsze wydarzenie stacjonarne w Krakowie!


Bilet STANDARD zawiera:
- wstęp na wszystkie wykłady i warsztaty Akademii Bielenda Professional,
- dostęp do SHOW ROOM z atrakcjami m.in foto-budką 360, przerwa kawowa,
- GIFT BAG o wartości 150zł.

BILET MASTER zawiera:
- wstęp na wszystkie wykłady i warsztaty Akademii Bielenda Professional,
- dostęp do SHOW ROOM z atrakcjami m.in foto-budką 360, przerwa kawowa,
- GIFT BAG o wartości 400zł,
- dostęp do nagrań wszystkich wykładów i warsztatów po zakończeniu wydarzenia,
- materiały szkoleniowe.

Nasze grono prelegentów:

Izabela Załęska, międzynarodowy ekspert w dziedzinie kosmetologii estetycznej. Wieloletni praktyk, trener, a także nauczyciel akademicki, w tym także na studiach podyplomowych dla lekarzy. W latach 2011-2015 pełniła funkcję Dziekana i Rektora w placówkach niepublicznego szkolnictwa wyższego związanego z kosmetologią. Współtwórca linii kosmoceutyków brytyjskiej firmy Body Empire. Adiunkt i Kierownik Zakładu Kosmetologii Profesjonalnej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Koordynator kierunku Kosmetologia w PPWSZ w Nowym Targu. Członek międzynarodowej organizacji Society of Cosmetic Scientists oraz ekspert Instytutu Praktyki Zabiegów Estetycznych. Dr Izabela Załęska to także specjalista na co dzień pracujący w Klinice Młodości w Krakowie oraz klinikach medycznych LuxMedica i SW11 w Londynie. Autorka licznych publikacji oraz artykułów popularnonaukowych i eksperckich związanych z jej specjalizacją zawodową. Prelegent wielu konferencji tematycznych i naukowych w swojej dziedzinie.https://pl-pl.facebook.com/drn.med.izabelazaleska

Izabela Makosz, Przedsiębiorczyni z 15-letnim doświadczeniem. Stworzyła i z sukcesem sprzedała sieć salonów

Time for Wax. Trenerka TikToka, Instagram Reels, która w kilkanaście miesięcy zbudowała konto z 50 tys. Obserwujących na TikToku i 23 tys. na Instagramie. Specjalizuje się w tworzeniu strategii marketingowej na media społecznościowe w oparciu o nagrywanie wideo. Sprzedaje szkolenia i doradza przedsiębiorcom, jak zbudować konto na TikToku i rozwinąć Instagram, wykorzystując Instagram Reels. Jest zapraszana na konferencje biznesowe jako mówczyni motywacyjna. Występuje w telewizji jako ekspertka. Na co dzień prowadzi mentoring biznesowy i konsultacje -doradza przedsiębiorcom, jak prowadzić i poprawić biznes. Zdeterminowana wizjonerka, która jest w nieustannym procesie tworzenia i odkrywania skutecznych metod promocji i sprzedaży.

https://timeforbusiness.tv/

https://www.instagram.com/timeforbusinesstv/

Alicja Śliwowska - dr Scura

Dr Scura, Doktor nauk chemicznych (spec. chemia kosmetyczna), magister kosmetologii oraz dyplomowany dietetyk. Jest autorką wielu publikacji naukowych oraz współautorką patentu kosmetycznego (koniugat JA-YPFF). Traktuję organizm jako całość i wierzy, że skóra jest obrazem tego, co dzieje się wewnątrz ustroju.

Przekazywanie wiedzy to nie praca, a ogromna przyjemność. Po kilku latach owocnej współpracy z jedną z większych sieci miejsc beauty postanowiła stworzyć coś własnego.

Tak właśnie powstała Scura. Czytana po polsku brzmi jak królowa tego całego zamieszania - skóra, ale jest w niej także drugie dno. Cura po włosku oznacza opiekę, leczenie, dbałość i uwagę. To właśnie definiuje sposób, w jaki powinniśmy traktować swoją skórę.

Na co dzień pracuje jako wykładowca na kierunku Kosmetologia na PWSZ w Koninie. Prowadzi także szkolenia dla profesjonalistów z branży beauty - Scura.

Jej pasją jest zdobywanie i przekazywanie wiedzy, ale takiej pochodzącej wyłącznie z naukowych i sprawdzonych źródeł. Jak na wykształcenie przystało, interesuję się chemią kosmetyczną, holistycznym podejściem do pielęgnacji skóry i beautycoachingiem.

https://scura.pl/

https://www.instagram.com/dr_scura/

Ewelina Gładki

mgr Kosmetologii, właścicielka Klinik Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Laseroterapii "Z Potrzeby Piękna" w Legionowie oraz Bydgoszczy. Specjalistka w zaawansowanych terapiach przeciwstarzeniowych skóry wykorzystujących najnowsze technologie HiTech. Pasjonatka dotyku i dbałości o każdy detal. Współwłaścicielka systemu do zarządzania kartami klienta i beauty planami www.beautycheck.pl

Bądź na bieżąco @gladkiewelina_

Aleksandra Mazalon

Ekspert ds. budowania silnych marek beauty.
Od wielu lat związana ze stanowiskami menedżerskimi i zarządzającymi w branży beauty. Ukończyła studia z zakresu public relations, doradztwa i coachingu. Jest autorką wielu kursów online oraz licznych dokumentów dla salonów, webinarów e-booków, w tym bestsellera "BeautyBook".

Współwłaścicielka systemu do dokumentacji (karty klienta, beauty plany, zdjęcia) salonu www.BeautyCheck.pl

Współtworzy także oddział Kliniki z Potrzeby Piękna Bydgoszcz.

Wspiera, edukuje, inspiruje i dzieli się sprawdzonymi rozwiązaniami w ramach społeczności www.beautyboss.pl oraz przeprowadzanych salonowych rewolucji czy prowadzonej szkoły online Akademia BeautyBoss.

Bądź na bieżąco z wartościowym treściami śledząc Aleksandrę na Instagramie @beautybosspl

https://www.instagram.com/beautybosspl/

https://www.instagram.com/gladkiewelina_/

https://www.instagram.com/beautycheckpl/

Anna Bier

Doświadczona wizażystka zajmująca się makijażem zawodowo od ponad 10 lat. Makijaż jest dla niej uwolnieniem bogatej wyobraźni, inspiracji sztuką, ale co najważniejsze spotkaniem z drugą osobą!

https://affectcosmetics.pl/

https://www.instagram.com/aniabier_mua/


PLAN WYDARZENIA:

8:30 Start Rejestracji Uczestników

9:00 Rozpoczęcie wydarzenia

9:15 - 10:45

Izabela Makosz

Skuteczne wideo w mediach społecznościowych - strategia tworzenia wideo w branży beauty i pozyskiwania nowych obserwujących. Twórz angażujące reelsy!

10:45 - 11:00 Przerwa Kawowa

11:00 - 12:00

dr n. med. Izabela Załęska

Mikronakłuwanie skóry w terapiach anti - aging, biostymulujących i depigmentacyjnych.

12:00 - 12:30

Sylwia Wójcik

Pokaz zabiegu Terapii Łączonych Bielenda Professional.

12:30 - 13:00 Przerwa Kawowa

13:15 - 14:15

dr Scura - Alicja Śliwowska

Mikrobiota skory i jelit, a trądzik - nowe możliwości terapeutyczne.

14:15 - 14:30 Przerwa Kawowa

14:30 - 15:30

Jak budować silną markę na tak konkurencyjnym rynku?

BEAUTY BOSS Aleksandra Mazalon

Ewelina Gładki


15:30 - 15:45 Przerwa Kawowa


15:45 - 17:00

AFFECT - Anna Bier

Pielęgnacja i makijaż w trendzie CLEAN BEAUTY

17:15 - 17:30 Zakończenie wydarzenia i wręczenie Certyfikatów 


PARTNERZY WYDARZENIA: LNE, Kosmetologia Estetyczna, AFFECT, Beauty Check, Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia.

Dołącz do wydarzenia

W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.