5. edycja SAFETY DAY - Dzień Bezpieczeństwa
Zapraszamy na 5. edycję SAFETY DAY - Dnia Bezpieczeństwa, wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz branży BHP oraz specjalistów pracujących na wysokości.
Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem: STAŁE SYSTEMY ASEKURACJI - OCHRONA PRACOWNIKÓW NA OBIEKTACH I MASZYNACH.
Podczas wydarzenia skupimy się na zagadnieniach związanych ze stałymi systemami asekuracji oraz ich kluczową rolą w zapewnianiu bezpieczeństwa pracowników na obiektach przemysłowych i przy maszynach. Porozmawiamy o realnych wyzwaniach, dobrych praktykach oraz nowoczesnych rozwiązaniach wspierających skuteczną ochronę w środowisku pracy.
Czego można się spodziewać?
- Pokazów i prezentacji rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo pracy
- Wystąpień ekspertów dzielących się wiedzą i doświadczeniem
- Przeglądu aktualnych trendów oraz kierunków rozwoju w obszarze zabezpieczeń technicznych
- Możliwości wymiany doświadczeń i rozmów z przedstawicielami branży
SAFETY DAY to nie tylko merytoryczna wiedza, ale także przestrzeń do networkingu i budowania relacji w gronie praktyków oraz specjalistów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo pracy.
Liczba miejsc jest ograniczona. Dołącz do nas 19 maja 2026 roku w Gdańsku i bądź częścią wydarzenia, które wyznacza standardy bezpieczeństwa pracy na wysokości i w przemyśle.
Sprawdź jak wyglądały poprzednie edycje Safety Day:
Edycja I - Rojam Safety Day 2022
Edycja II - Rojam Safety Day 2023
Edycja III - Rojam Safety Day 2024
Edycja IV - Rojam Safety Day 2025