IT i Nowe technologie Rozwój osobisty Transport i logistyka

Wspomaganie Obsługi Procesów Logistycznych za pomocą Systemu SAP S/4HANA | Blok 2 | Dzień Otwartych Warsztatów 2.0 | CKU UEW

location icon
Centrum Kształcenia Ustawicznego UEW Kamienna 43, Wrocław
calendar icon
Od 22 cze 12:00 do 22 cze 13:30
ticket icon
Od 0,00 zł


🌐 Zapraszamy na warsztaty Wspomaganie Obsługi Procesów Logistycznych za pomocą Systemu SAP S/4HANA, które zaprezentują uczestnikom możliwości wsparcia zadań logistyki przy użyciu oprogramowania SAP S/4HANA. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z kompletnym cyklem logistycznym, obejmującym planowanie zaopatrzenia, gospodarkę magazynową, zarządzanie produkcją, sprzedaż i dystrybucję. Warsztaty wzbogaci wiedza i doświadczenie konsultanta wdrożeniowego SAP, który udzieli odpowiedzi na pytania związane z realizacją procesów logistycznych w tym systemie.

Warsztaty są skierowane do logistyków, analityków, pracowników działów logistyki, produkcji, zaopatrzenia oraz dystrybucji, którzy pragną poznać możliwości wspomagania realizacji swoich zadań za pomocą profesjonalnego oprogramowania SAP S/4HANA.


🔵 Warsztaty realizowane w trybie stacjonarnym w CKU UEW.
🔴 
Pamiętaj, aby przybyć na miejsce przynajmniej 10 min przed rozpoczęciem warsztatów. 
🟡 Te same zajęcia dostępne również online w bloku 1: 10:00-11:30, zapisy tutaj.

Przed zapisem upewnij się, że godziny wybranych przez Ciebie warsztatów się nie pokrywają. Możesz się zapisać tylko na jeden warsztat w danym bloku godzinowym.


 Warsztat poprowadzą: 

Dr Michał Jakubiak — ma 13-letnie doświadczenie jako specjalista ds. Logistyki i IT (szczególnie w systemach SAP R3, SAP ERP, SAP S/4HANA). Przez ostatnie 9 lat był zaangażowany w projekty IT krajowe i międzynarodowe. Od 5 lat bierze udział we wdrożeniach najnowszego systemu firmy SAP - S/4HANA, co pozwoliło mu doświadczyć nowego podejścia - zarówno w obszarze technologii jak i procesów biznesowych. Tworzył nowe standardy korporacyjne oraz brał udział roll-outach istniejących rozwiązań. W swojej karierze pełnił rolę senior konsultanta i głównego trenera w modułach: Planowanie produkcji (PP), Gospodarki materiałowej (MM) i Gospodarki Remontowej (PM). Od 2007 r.  pracuje również w Katedrze Logistyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Dr inż. Izabela Dziaduch — absolwentka Akademii Morskiej w Szczecinie i Politechniki Wrocławskiej. W 2015 roku uzyskała stopień doktora nauk technicznych w dyscyplinie budowa i eksploatacja maszyn na Politechnice Wrocławskiej (pod kierunkiem prof. dr hab. inż. Tomasza Nowakowskiego). Od 2016 roku pracuje na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w Katedrze Logistyki. Od 2020 roku jest tam kierownikiem studiów podyplomowych Logistyka wspomagana komputerowo. Jej działalność dydaktyczna koncentruje się wokół tematyki gospodarki materiałowej w systemie SAP. Głównym obszarem badawczym, obok niezawodności i eksploatacji obiektów technicznych, jest zarządzanie łańcuchem dostaw oraz jakość usług. Jest autorką ponad 30 publikacji naukowych z wyżej wymienionego zakresu oraz wykonawcą kilku projektów badawczych.


 Konkurs 

Uczestnicy warsztatów dla dorosłych będą mogli wziąć udział w konkursie i wygraćvoucher o wartości 1000 zł na studia podyplomowe w CKU UEW! Wydarzenie jest elementem Dnia Otwartych Warsztatów 2.0 w Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W ramach tej edycji wszystkie zajęcia zostały podzielone na trzy bloki. Tym samym możesz wziąć udział aż w trzech różnych spotkaniach!⁣

Zobacz relację z poprzedniej edycji wydarzenia, zorganizowanej z okazji 10-lecia CKU UEW!

Dokonując zapisu, wyrażasz zgodę na utrwalanie oraz nieodpłatne wielokrotne rozpowszechnianie Twojego wizerunku poprzez publikacje w formie elektronicznej i multimedialnej (m.in. na stronie internetowej i portalach społecznościowych Organizatora) w celach promocyjnych, reklamowych, edukacyjnych. Do w/w publikacji będą wykorzystane materiały zdjęciowe, filmowe, promocyjno-informacyjne stworzone podczas Dnia Otwartych Warsztatów 2.0.

Wydarzenie na FB | Wydarzenie na LinkedInSprawdź pozostałe warsztaty

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Blok 2: warsztat w godz. 12:00-13:30
20 Czerwca 2024, 23:59