Rachunkowość i Księgowość Biznes i Przedsiędsiębiorczość Prawo i Podatki Nauka i Edukacja Rozwój osobisty Polityka i Gospodarka

Podatki a rachunkowość w mikro i małych przedsiębiorstwach | Blok 1 | Dzień Otwartych Warsztatów 2.0 | CKU UEW

location icon
Platforma Teams Online
calendar icon
Od 22 cze 10:00 do 22 cze 11:30
ticket icon
Od 0,00 zł


📝Zapraszamy na warsztaty Podatki a rachunkowość w mikro i małych przedsiębiorstwach, które mają na celu zapoznanie uczestników z różnymi formami organizacyjno-prawnymi prowadzenia działalności oraz związanych z nimi wymogami podatkowymi i ewidencyjnymi. Podczas warsztatów omówione zostaną formy prowadzenia działalności gospodarczej, dobór optymalnej formy opodatkowania oraz możliwe formy ewidencji podatkowej.

💼Warsztaty są dedykowane osobom planującym otworzyć własną działalność gospodarczą, pracownikom biur rachunkowych i wszystkim, którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę z zakresu podatków i rachunkowości.


🔵 Warsztaty realizowane w trybie online poprzez platformę Teams
🔴 Link do spotkania zostanie przesłany na adres mailowy podany przy rejestracji najpóźniej dzień przed wydarzeniem.
🟡 Te same zajęcia dostępne również w bloku 2: 12:00-13:30, zapisy tutaj.

Przed zapisem upewnij się, że godziny wybranych przez Ciebie warsztatów się nie pokrywają. Możesz się zapisać tylko na jeden warsztat w danym bloku godzinowym.


 Warsztat poprowadzi: 

Dr Angelika Kaczmarczyk — adiunkt w Katedrze Rachunkowości, Sprawozdawczości i Analizy Finansowej. Autorka wielu publikacji z zakresu krajowej i międzynarodowej sprawozdawczości finansowej, twórca i koordynator projektów szkoleniowo-konsultingowych z zakresu rachunkowości oraz sprawozdawczości podatkowej. Członek i wykładowca Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Kierownik merytoryczny studiów podyplomowych z zakresu rachunkowości. Wykładowca na studiach MBA we Wrocławiu oraz w Opolu. Certyfikowany Tutor Akademicki, członek Rady Kierunku Rachunkowość i Podatki na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.


 Konkurs 

Uczestnicy warsztatów dla dorosłych będą mogli wziąć udział w konkursie i wygraćvoucher o wartości 1000 zł na studia podyplomowe w CKU UEW!

Wydarzenie jest elementem Dnia Otwartych Warsztatów 2.0 w Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W ramach tej edycji wszystkie zajęcia zostały podzielone na trzy bloki. Tym samym możesz wziąć udział aż w trzech różnych spotkaniach!⁣


Zobacz relację z poprzedniej edycji wydarzenia, zorganizowanej z okazji 10-lecia CKU UEW!

Dokonując zapisu, wyrażasz zgodę na utrwalanie oraz nieodpłatne wielokrotne rozpowszechnianie Twojego wizerunku poprzez publikacje w formie elektronicznej i multimedialnej (m.in. na stronie internetowej i portalach społecznościowych Organizatora) w celach promocyjnych, reklamowych, edukacyjnych. Do w/w publikacji będą wykorzystane materiały zdjęciowe, filmowe, promocyjno-informacyjne stworzone podczas Dnia Otwartych Warsztatów 2.0.

Wydarzenie na FB | Wydarzenie na LinkedInSprawdź pozostałe warsztaty

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Blok 1: warsztat w godz. 10:00-11:30
Wyprzedane Brak wolnych miejsc