Komunikacja i wystąpienia publiczne Zarządzanie Nauka i Edukacja Rozwój osobisty

Moc jest w Tobie - jak podnieść efektywność osobistą w działaniu biznesowym | Blok 3 | Dzień Otwartych Warsztatów 2.0 | CKU UEW

location icon
Platforma Teams Online
calendar icon
Od 22 cze 14:00 do 22 cze 15:30
ticket icon
Od 0,00 zł


Zapraszamy na warsztaty: Moc jest w Tobie, które skupią się na trzech kluczowych filarach osobistej skuteczności w działaniu biznesowym. Te warsztaty pozwolą Ci lepiej zarządzać sobą i zespołem, efektywnie wykorzystując czas oraz budując pozytywny wizerunek i silne relacje z innymi ludźmi. Zajęcia obejmują:

  • Filar 1: Moc Samoorganizacji - nauczysz się, jak lepiej zarządzać czasem, ustalać priorytety i realizować swoje cele strategiczne.
  • Filar 2: Moc Niewerbalnej Komunikacji - zrozumiesz, jak świadomie kształtować mowę ciała i wykorzystać siłę gestów, aby budować pozytywny wizerunek.
  • Filar 3: Moc Bliskich Relacji i Pozytywnej Perswazji - poznasz techniki wpływania na innych, budowania lojalnych relacji i skutecznego oddziaływania na klientów.

Te warsztaty są idealne dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoją efektywność w codziennej pracy, lepiej wykorzystywać czas, budować relacje w zespole i stosować narzędzia pozytywnej komunikacji perswazyjnej.


🔵 Warsztaty realizowane w trybie online poprzez platformę Teams
🔴 Link do spotkania zostanie przesłany na adres mailowy podany przy rejestracji najpóźniej dzień przed wydarzeniem.
🟡 Te same zajęcia dostępne również w bloku 2: 12:00-13:30, zapisy tutaj.

Przed zapisem upewnij się, że godziny wybranych przez Ciebie warsztatów się nie pokrywają. Możesz się zapisać tylko na jeden warsztat w danym bloku godzinowym.


 Warsztat poprowadzi: 

Dr Aleksander Binsztok — lider zespołu trenerów, coachów i mediatorów Firmy Szkoleniowo-Doradczej "Binsztok i Partnerzy"; doktor nauk ekonomicznych, specjalizacja: zarządzanie i marketing; wykładowca w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz na innych renomowanych uczelniach w kraju i za granicą; kierownik studiów podyplomowych, negocjator i propagator mediacji, mówca motywacyjny. Autor ponad 90 publikacji naukowych, artykułów prasowych i książek na temat zarządzania, marketingu oraz psychologicznych technik wywierania wpływu społecznego m.in.: Kiedy kropla drąży skałę, czyli droga do mistrzostwa w komunikacji perswazyjnej, Czasologia i wielu innych. Łączy i wykorzystuje najnowsze odkrycia w dziedzinie ekonomii i psychologii do generowania zysków w biznesie; doradca i trener firm, które z powodzeniem stosują w praktyce umiejętność niezauważalnego oddziaływania na myśli, emocje i zachowania innych ludzi. Współpracował z firmami takimi jak: IKEA, TAURON, PZU Życie, PKO BP, IBM, HP, czy Volkswagen.


 Konkurs 

Uczestnicy warsztatów dla dorosłych będą mogli wziąć udział w konkursie i wygraćvoucher o wartości 1000 zł na studia podyplomowe w CKU UEW!

Wydarzenie jest elementem Dnia Otwartych Warsztatów 2.0 w Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W ramach tej edycji wszystkie zajęcia zostały podzielone na trzy bloki. Tym samym możesz wziąć udział aż w trzech różnych spotkaniach!⁣


Zobacz relację z poprzedniej edycji wydarzenia, zorganizowanej z okazji 10-lecia CKU UEW!

Dokonując zapisu, wyrażasz zgodę na utrwalanie oraz nieodpłatne wielokrotne rozpowszechnianie Twojego wizerunku poprzez publikacje w formie elektronicznej i multimedialnej (m.in. na stronie internetowej i portalach społecznościowych Organizatora) w celach promocyjnych, reklamowych, edukacyjnych. Do w/w publikacji będą wykorzystane materiały zdjęciowe, filmowe, promocyjno-informacyjne stworzone podczas Dnia Otwartych Warsztatów 2.0.

Wydarzenie na FB | Wydarzenie na LinkedInSprawdź pozostałe warsztaty

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Blok 3: warsztat w godz. 14:00-15:30
już niedostępne -