Marketing Nauka i Edukacja Rozwój osobisty Turystyka i podróże

Wykorzystanie mediów społecznościowych w turystyce | Blok 2 | Dzień Otwartych Warsztatów 2.0 | CKU UEW

location icon
Platforma Teams Online
calendar icon
Od 22 cze 12:00 do 22 cze 13:30
ticket icon
Od 0,00 zł


Zapraszamy na warsztaty Wykorzystanie mediów społecznościowych w turystyce, które pozwolą zdobyć umiejętności poruszania się w panelach i systemach reklamowych wybranych mediów społecznościowych. 

📱Podczas spotkania rozwiniesz swoje umiejętności tworzenia atrakcyjnych i angażujących treści oraz zdobędziesz wiedzę w zakresie formułowania strategii komunikacji. Dowiesz się, jak osiągać doskonałe wyniki poprzez wybrane media społecznościowe i skutecznie budować swoją markę.

✈️ To idealna propozycja dla osób, które chcą poznać najważniejsze kanały i narzędzia social media, aby skutecznie promować swój biznes zwłaszcza w branży turystycznej.


🔵 Warsztaty realizowane w trybie online poprzez platformę Teams
🔴 Link do spotkania zostanie przesłany na adres mailowy podany przy rejestracji najpóźniej dzień przed wydarzeniem.
🟡 Te same zajęcia dostępne również w bloku 3: 14:00-15:30, zapisy tutaj.

Przed zapisem upewnij się, że godziny wybranych przez Ciebie warsztatów się nie pokrywają. Możesz się zapisać tylko na jeden warsztat w danym bloku godzinowym.


 Warsztat poprowadzi: 

Dr Katarzyna Trybuś-Borowiecka  — adiunkt w Katedrze Marketingu i Zarządzania Gospodarką Turystyczną. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z marketingiem. Zainteresowania naukowo badawcze skoncentrowane wokół zachowań konsumenta, marketingu usług, marketingu w mediach społecznościowych. Praktyk, konsultantka w zakresie marketingu i obsługi klienta. Jest autorką kilkunastu publikacji naukowych, w tym międzynarodowych.


 Konkurs 

Uczestnicy warsztatów dla dorosłych będą mogli wziąć udział w konkursie i wygraćvoucher o wartości 1000 zł na studia podyplomowe w CKU UEW! Wydarzenie jest elementem Dnia Otwartych Warsztatów 2.0 w Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W ramach tej edycji wszystkie zajęcia zostały podzielone na trzy bloki. Tym samym możesz wziąć udział aż w trzech różnych spotkaniach!⁣

Zobacz relację z poprzedniej edycji wydarzenia, zorganizowanej z okazji 10-lecia CKU UEW!

Dokonując zapisu, wyrażasz zgodę na utrwalanie oraz nieodpłatne wielokrotne rozpowszechnianie Twojego wizerunku poprzez publikacje w formie elektronicznej i multimedialnej (m.in. na stronie internetowej i portalach społecznościowych Organizatora) w celach promocyjnych, reklamowych, edukacyjnych. Do w/w publikacji będą wykorzystane materiały zdjęciowe, filmowe, promocyjno-informacyjne stworzone podczas Dnia Otwartych Warsztatów 2.0.

Wydarzenie na FB | Wydarzenie na LinkedInSprawdź pozostałe warsztaty

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Blok 2: warsztat w godz. 12:00-13:30
20 Czerwca 2024, 23:59