Rachunkowość i Księgowość Biznes i Przedsiędsiębiorczość Nauka i Edukacja Rozwój osobisty Polityka i Gospodarka

Audyt wewnętrzny w teorii i praktyce | Blok 2 | Dzień Otwartych Warsztatów 2.0 | CKU UEW

location icon
Platforma Teams Online
calendar icon
Od 22 cze 12:00 do 22 cze 13:30
ticket icon
Od 0,00 zł


Zapraszamy na warsztat Audyt wewnętrzny w teorii i praktyce, który połączy wiedzę teoretyczną z praktycznym doświadczeniem.

📊 Zajęcia skupią się na roli audytu wewnętrznego w sektorze publicznym i biznesie, przybliżając zagadnienie Międzynarodowych Standardów Profesjonalnej Praktyki Zawodowej Audytu Wewnętrznego oraz Kodeksu Etyki. Poznasz w praktyce wymogi i warunki pracy audytorów wewnętrznych, a także przygotujesz się do nadchodzących zmian legislacyjnych.

🔍 Program warsztatów obejmuje zagadnienia dotyczące systemów kontroli wewnętrznej, metodologii pracy audytora wewnętrznego oraz praktycznych zadań audytowych, które będą realizowane w formie pracy zespołowej. To doskonała okazja do poznania tajników tego zawodu dla osób zainteresowanych karierą w audycie wewnętrznym.


🔵 Warsztaty realizowane w trybie online poprzez platformę Teams
🔴 Link do spotkania zostanie przesłany na adres mailowy podany przy rejestracji najpóźniej dzień przed wydarzeniem.
🟡 Te same zajęcia dostępne również w bloku 1: 10:00-11:30, zapisy tutaj.

Przed zapisem upewnij się, że godziny wybranych przez Ciebie warsztatów się nie pokrywają. Możesz się zapisać tylko na jeden warsztat w danym bloku godzinowym.


 Warsztat poprowadzi: 

Alicja Hoc-Rolińska — mgr administracji, absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Audytor wewnętrzny z praktyką w biznesie i administracji publicznej. Certyfikowany biegły ds. zapobiegania i wykrywania przestępstw gospodarczych i korupcji. Koordynator studiów podyplomowych PIKW organizowanych w partnerstwie z uczelniami wyższymi w Polsce. Wykładowca i trener, specjalizująca się w problematyce audytu wewnętrznego i kontroli zarządczej. Doświadczony praktyk oceny systemów kontroli zarządczej. Lider zespołów audytowych i kontrolnych.


 Konkurs 

Uczestnicy warsztatów dla dorosłych będą mogli wziąć udział w konkursie i wygrać voucher o wartości 1000 zł na studia podyplomowe w CKU UEW!

Wydarzenie jest elementem Dnia Otwartych Warsztatów 2.0 w Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W ramach tej edycji wszystkie zajęcia zostały podzielone na trzy bloki. Tym samym możesz wziąć udział aż w trzech różnych spotkaniach!⁣

Zobacz relację z poprzedniej edycji wydarzenia, zorganizowanej z okazji 10-lecia CKU UEW!

Dokonując zapisu, wyrażasz zgodę na utrwalanie oraz nieodpłatne wielokrotne rozpowszechnianie Twojego wizerunku poprzez publikacje w formie elektronicznej i multimedialnej (m.in. na stronie internetowej i portalach społecznościowych Organizatora) w celach promocyjnych, reklamowych, edukacyjnych. Do w/w publikacji będą wykorzystane materiały zdjęciowe, filmowe, promocyjno-informacyjne stworzone podczas Dnia Otwartych Warsztatów 2.0.

Wydarzenie na FB | Wydarzenie na LinkedInSprawdź pozostałe warsztaty

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Blok 2: warsztat w godz. 12:00-13:30
20 Czerwca 2024, 23:59