"Żywność pod lupą - jakość mikrobiologiczna i sensoryczna." Spotkanie Brokerskie.

location icon
Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie Tuwima 10, Olsztyn
calendar icon
Od 16 cze 10:00 do 16 cze 10:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Eksperci z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN zapraszają na kolejne bezpłatne spotkanie brokerskie na temat oceny jakości żywności mikrobiologicznej oraz sensorycznej.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się też czym jest jakość sensoryczna produktów, jak zorganizować laboratorium ocen sensorycznych w zakładach przemysłu rolno-spożywczego oraz jakie warunki powinny być spełnione, aby przeprowadzić ocenę sensoryczną żywności zgodnie ze standaryzacją międzynarodową. Omówimy rolę mikroorganizmów w produkcji żywności, zarówno świadomie wprowadzanych przez człowieka jak i tych niepożądanych

Zapraszamy przedsiębiorców z sektora przemysłu rolno-spożywczego.

Spotkanie brokerskie "Żywność pod lupą - jakość mikrobiologiczna i sensoryczna" odbędzie się 16 czerwca 2023 r. o godz. 10.00 w siedzibie Instytutu przy ul. Tuwima 10 w Olsztynie.

Spotkanie jest częścią projektu pn. "Centrum Badań Środowiska i Innowacyjnych Technologii Żywności dla Jakości Życia" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Szczegóły wydarzenia na stronie www.pan.olsztyn.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  "Żywność pod lupą - jakość mikrobiologiczna i sensoryczna." Spotkanie Brokerskie.
już niedostępne -