"W ZGODZIE ZE SOBĄ" - SPOTKANIE W KOBIECYM KRĘGU

location icon
Kiełczewice Górne 109
calendar icon
Od 16 lip 10:00 do 16 lip 16:00

Kobiece wsparcie <3

Chcemy się nim podzielić.

Z ogromną przyjemnością i ekscytacją, zapraszamy Cię na kobiece spotkanie w kręgu do wsi Kiełczewice Górne pod Lublinem.


Spotkamy się 16.07. a spotkanie potrwa od godziny 10:00 do 16:00.
Na nasze kobiece spotkanie zapraszamy Cię do uroczego siedliska wśród pól i łąk, w podlubelskiej wsi Kiełczewice, pod numerem 109.
Usiądziemy na miękkich dywanach i poduchach, w stareńkiej stodole, której drzwi otwierają się na oścież, by odsłonić widok na cudowną naturę.
Otulą nas zapachy lipcowych kwiatów i ziół. Będziemy słuchać dźwięków zmęczonych upałem świerszczy.
A gdy zgłodniejemy, spotkamy się pod 150 letnią lipą, przy której ustawione będą stoły, a na nich pyszności, które dla Ciebie ugotujemy.

Każda z nas chciałaby podzielić się kawałkiem siebie i opowiedzieć o swoich doświadczeniach, które mamy nadzieję okażą się dla Ciebie inspirujące i wspierające.

Basia Szmydt opowie o życiowym wypaleniu i o zagrożeniach z niego wynikających. O tym czym jest życiowa energia, co ją ładuje, a co kompletnie rozładowuje. O tym jaką krzywdę sobie robimy odkładając siebie i swoje potrzeby na ciągłe jutro. 

Agnieszka Korżan porozmawia z nami o tym jak bardzo jesteśmy połączone z kobietami ze swojego rodu, jak wiele mamy wgranych alertów, przekonań przekazywanych z pokolenia na pokolenie i jak my możemy wyznaczyć temu granice i uwolnić kolejne pokolenia od wielu schematów.

Kasia Bujakiewicz opowie o tym jak pozostać w zgodzie ze swoimi wartościami i ze sobą w świecie, w którym śledzony jest twój każdy ruch, a ty jesteś pod nieustanną oceną.
O tym jak dojrzewa kobieta z każdym rokiem, jeśli tylko otworzy się na zmiany.

Sylwia Lasok muzykoterapeutka, zaprosi nas do kręgu, w którym każda z nas będzie częścią rytmu granego na bębnach djembe. To nie jest istotne czy kiedykolwiek grałaś na instrumencie - skoro Twoje serce bije - już jesteś w rytmie. Niech energia naszej kobiecości wybrzmi, prawdziwie i od serca.

Chciałybyśmy, aby to był dzień, podczas którego odpoczniesz na łonie natury, zjesz pyszne rzeczy, ale przede wszystkim, podczas którego poczujesz z całą mocą siłę kobiecego kręgu.

Na miejscu znajdziesz wiele miejsc parkingowych i toaletę.

Nie możemy się Ciebie doczekać!

Do zobaczenia <3

Basia, Aga, Kasia i Sylwia :)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  BILET NA KOBIECY KRĄG
Wyprzedane 300,00 zł Wyprzedane