Języki programowania IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie Przemysł Nauka i Edukacja Rozwój osobisty

You are ready. Let's meet!

location icon
STS SA Porcelanowa 8, Katowice
calendar icon
Od 31 maj 16:30 do 31 maj 18:30

Czas na pierwszy meet-up w STS - 31.05.2022 o godz.16:30 spotkajmy się przy piwku w siedzibie głównej STS S.A.!

Porozmawiamy o technologiach, których używamy na co dzień. Zobaczycie jak wyglądają wnętrza największego bukmachera w Polsce. Poruszymy temat projektów i zmian jakie ostatnio wprowadziliśmy w zespole Technologii oraz uchylimy rąbka tajemnicy: co jeszcze przed nami. Poznacie naszych front-end'ów i back-end'ów, którzy tworzą platformę z zakładami bukmacherskimi, a podczas speed-meetingów będziecie mieli możliwość rozmowy f2f z naszymi pracownikami.

Szczegóły wydarzenia podamy na dniach. Zdradzimy tylko, że naszym prelegentem będzie

Wojciech Sznapka

Chief Technology Officer w STS Gaming Group. Odpowiedzialny za całość technologii w STS oraz za Dział Technologii, który rozwija wiele kluczowych systemów, zarówno dla klientów jak i biznesu. Absolwent Informatyki na Politechnice Śląskiej. W branży od ponad 15 lat, zaczynał jako programista PHP, ale obecnie głównie skupiony na zarządzaniu działem oraz zespołami, ale jego największy konik to Big Data i Machine Learning.

Plan wydarzenia:

16:15-16:45 weryfikacja uczestników

16:50 przywitanie Gości

16:55 Wojciech Sznapka - prezentacja

17:30-17:40 przerwa

17:40 Piotr Stefański - prezentacja

18-18:30 speed meeting 

18:30 koniec

ZAPISZ SIĘ, liczba miejsc jest ograniczona.*

Do zobaczenia!Spotkanie ma charakter zapoznawczy. Jeśli uznasz, że do siebie pasujemy, będzie możliwość kontaktu bezpośrednio z Rekruterem.


* Ze względu na ograniczone miejsce, wszystkie zgłoszenia zweryfikujemy, w pierwszej kolejności na spotkanie zaprosimy osoby, które już mają doświadczenie zawodowe w branży IT.

Administratorem Twoich danych osobowych jest STS S.A. z siedzibą w Katowicach

Regulamin wydarzenia oraz klauzula informacyjna są dostępne na stronie https://content.sts.pl/regulations/regulamin-you-r... oraz  https://content.sts.pl/regulations/klauzula-inform...

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  You are ready. Let's meet!
już niedostępne -