Koncerty, Festiwale, Rozrywka DIY, Majsterkowanie, Hobby

Premiera książki "Lider 5.0" - Wieczór Autorski w PROGRES EVENT & CONFERENCE

location icon
PROGRES EVENT & CONFERENCE Słowackiego 17, Gdańsk
calendar icon
Od 31 maj 17:30 do 31 maj 20:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Liderze!

Kim jest lider? Mówi się, że jest nim każdy, kto ma wpływ na życie przynajmniej jednej osoby. Z tego punktu widzenia każdy człowiek jest w jakimś stopniu liderem. Jakim człowiekiem trzeba zatem być, aby słowo lider oznaczało świadomego i mocnego przywódcę? Jakim liderem trzeba być, aby działać w czasach trudnych, odnosić sukcesy i do sukcesów prowadzić innych ludzi? Co trzeba osiągnąć, aby móc powiedzieć o swoim życiu, że jest dobre? Jeżeli też zadajesz sobie te pytania, to dobrze trafiłeś! 👇

We wtorek 31 maja o godz. 17:30 odbędzie się premiera książki Eweliny Strawa "Lider 5.0, czyli jak mieć dobre życie" oraz projektu Nowa Kultura Życia Lidera. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Stowarzyszenie Absolwentów MBA.

Stowarzyszenie Absolwentów MBA (SA MBA) wraz z Brain Point zapraszają na spotkanie w PROGRES EVENT & CONFERENCE, podczas którego będzie czas na networking oraz prelekcję, której tematem będzie "Nowoczesne Przywództwo Lider  5.0 - Rozwiązanie na trudne czasy".

Jeśli jesteś Liderem, managerem, właścicielem przedsiębiorstwa, który w obecnym świecie zmian chce ruszyć z miejsca, rozwijać swój biznes lub chce przeprowadzić swój zespół przez zmianę - zarezerwuj miejsce na wydarzenie (ilość miejsc ograniczona!).

Zapraszamy do zapisów i do zobaczenia!


O autorce

Ewelina Strawa - pomysłodawczyni Akademii Lidera 5.0, doradca liderów, przedsiębiorca, certyfikowany trener mentalny, trener Structogram®, absolwent studiów MBA, wykładowca akademicki z 20-letnim doświadczeniem w menadżerskim w środowisku biznesowym i edukacyjnym. Prowadzi centra edukacji języków obcych oraz firmę szkoleniową. Jako CEO firmy Brain Point stworzyła projekt społeczny Dobre Życia Lidera - metodę na życie i pracę lidera, zgodną z własnym potencjałem i naturalnością.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet dla gości na WIECZÓR AUTORSKI Eweliny Strawa

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Bilet dla członków Stowarzyszenia MBA

dostępnych: 7

już niedostępne -