WIREP PROPERTY WALK STOCZNIA CESARSKA - OD HISTORII PO #NOWEHISTORIE

location icon
Stocznia Cesarska Development pl. Porozumienia Gdańskiego 1, Gdańsk
calendar icon
Od 16 cze 10:00 do 16 cze 17:30

Stowarzyszenie Woman in Real Estate Poland (WIREP) oraz firma Stocznia Cesarska Development (SCD) zapraszają do udziału w najnowszej edycji wydarzenia Property Walk. Wydarzenie odbędzie się w dniu 16 czerwca 2023 na terenach postoczniowych w Gdańsku.

Najnowsza edycja Property Walk nosząca hasło "Od historii po #nowehistorie" skupi się na nowoczesnym podejściu do projektowania i architektury, z jednoczesnym nawiązaniem do bogatej historii miejsca. Wydarzenie ma na celu inspirować, zachęcać do poszukiwania ciekawych projektów oraz dobrej architektury, propagować wiedzę historyczną oraz pokazać uczestnikom piękno dziedzictwa przemysłowego i wizję właściciela na rozwój tego obszaru.

Stocznia Cesarska Development, utworzona wspólnie przez dwóch belgijskich deweloperów Revive i Alides, od wiosny 2017 roku jest właścicielem 16 hektarów w samym sercu Młodego Miasta w Gdańsku. Projekt rewitalizacji Stoczni Cesarskiej zakłada ochronę i ekspozycję najcenniejszych historycznych budynków postoczniowych, przystosowanie ich do nowych funkcji oraz budowę nowych, atrakcyjnych obiektów wielofunkcyjnych.

W programie znajdują się:

  • ECS: oprowadzanie kuratorskie po wystawie "STOCZNIA. Człowiek. Przemysł. Miasto."
  • Spacer po Stoczni z Przewodnikiem Morskiej Fundacji Historycznej
  • Spotkanie z Architektem Miasta - wizja rozwoju Młodego Miasta
  • Prezentacja Stocznia Cesarska Development - #nowehistorie
  • Obiad w Mielżyński Gdańsk
  • Zwiedzanie WL4 Przestrzeń Sztuki

Jeden z naszych partnerów - Montownia lofts & experience, zaoferował korzystniejszą ofertę dla osób biorących udział w wydarzeniu. W przypadku osób zainteresowanych noclegiem w Gdańsku prosimy o wiadomość na adres: [email protected] - zostanie Wam przesłany kod rabatowy.

Link do miejsca zbiórki: https://goo.gl/maps/GAnaARnyiCHaQPB26

Godzina zbiórki: 10:00

Przewidywana godzina zakończenia spotkania: 17:30

Prosimy również, abyście mieli ze sobą bilety z kodem QR na miejscu, mogą być również w wersji elektronicznej na telefonie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  dla członkiń WIREP

dostępnych: 10

już niedostępne 170,00 zł -
  dla osób spoza WIREP

dostępnych: 1

już niedostępne 270,00 zł -