"Różowa Królowa. Konferencja dla kobiet wzmacniająca i motywująca"

location icon
Restauracja Manuka, sala bankietowa Rzeczna 8, Mielec
calendar icon
Od 18 maj 8:30 do 18 maj 14:30
ticket icon
Od 119,00 zł

Szukasz inspiracji, chcesz rozwijać swoje umiejętności i budować silne relacje z innymi kobietami? To zaproszenie jest właśnie dla Ciebie!

Data: Sobota, 18 maja

Godzina: 8:30 - 14:30

Miejsce: Restauracja Manuka, Sala Bankietowa, Mielec


Witajcie wśród inspiracji, mocy i wzajemnego wsparcia! 

Cieszymy się niezmiernie, że możemy Was zaprosić do wyjątkowego projektu, który ma za zadanie podnieść kobiecego ducha, zainspirować do działania i wzmacniać nasze społeczne więzi. "Różowa Królowa. Konferencja dla kobiet wzmacniająca i motywująca" to wydarzenie stworzone z myślą o kobietach, które pragną rozwijać się, budować swoje kompetencje oraz wspierać inne kobiety w ich drodze do sukcesu.

Dzisiejszy świat stawia przed nami wiele wyzwań, ale też daje nam niezliczone możliwości. Wierzymy, że poprzez wspólną refleksję, wymianę doświadczeń i budowanie relacji możemy przekuć te wyzwania w szanse, a przeszkody w możliwości. Nasza konferencja nie tylko skupia się na rozwoju zawodowym, ale także na aspektach osobistych i społecznych, które są kluczowe dla budowania pełniejszego i bardziej satysfakcjonującego życia.

Pragniemy, aby każda uczestniczka tego wydarzenia poczuła się jak prawdziwa królowa - pewna siebie, silna i gotowa podbić świat. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was szeroki wachlarz wykładów, warsztatów i paneli dyskusyjnych, które poruszą tematy związane z rozwojem osobistym, karierą zawodową, asertywnością, relacjami międzyludzkimi i wieloma innymi obszarami, które są istotne dla naszego codziennego życia.

Dzięki naszej konferencji każda z Was odnajdzie coś dla siebie - inspirującą historię, praktyczną wskazówkę, nową przyjaciółkę lub po prostu chwilę refleksji nad własnym życiem i celami. Razem, jako społeczność silnych i niezależnych kobiet, możemy dokonać naprawdę wielkich rzeczy.

Dlatego jeszcze raz serdecznie witamy Was na stronie "Różowej Królowej. Konferencji dla kobiet wzmacniającej i motywującej" - wydarzeniu, które ma na celu nie tylko dostarczyć Wam wiedzy i inspiracji, ale również budować wspólnotę, która będzie nas wzmacniać na każdym etapie naszej drogi. Razem jesteśmy silniejsze, razem możemy więcej!


PROGRAM:

1. Inspirujące Poranne Spotkanie przy Kawie:

Rozpocznijmy sobotę od wspólnego, serdecznego spotkania przy pysznej, aromatycznej kawie i smacznym śniadaniu. To doskonała okazja do nawiązania pierwszych kontaktów i wspólnego rozpoczęcia naszej konferencji.

2. Moc Inspiracji - Prelekcje z Doświadczonymi Prelegentkami:

Przygotuj się na niezapomniane chwile pełne motywacji i inspiracji! Nasze doświadczone prelegentki podzielą się swoimi historiami sukcesu, inspirując Cię do działania i przekonując, że każda kobieta ma w sobie potencjał, by osiągnąć swoje cele.

3. Praktyczne Warsztaty Tematyczne:

Dajemy Ci szansę na rozwój osobisty i zawodowy poprzez udział w interaktywnych warsztatach. Pozwól sobie na naukę nowych umiejętności przywódczych, radzenia sobie ze stresem oraz budowania pewności siebie, które będą kluczowe w Twoim życiu osobistym i zawodowym.

4. Interaktywne Panele Dyskusyjne:

Przygotuj się na głębokie rozmowy prowadzone przez ekspertów i liderki w swoich dziedzinach na temat roli kobiet w społeczeństwie, równości płci oraz wyzwań, przed którymi stoimy w XXI wieku. Dołącz do dyskusji i podziel się swoimi spostrzeżeniami!

5. Networking:

Konferencja to nie tylko okazja do poszerzenia wiedzy, ale także do nawiązywania nowych, inspirujących kontaktów. Skorzystaj z możliwości poznania innych aktywnych kobiet, wymiany doświadczeń oraz budowania relacji biznesowych i osobistych.

Nie przegap okazji, by być częścią tego wyjątkowego wydarzenia! Zapisz się już dziś i dołącz do społeczności silnych, aktywnych kobiet, gotowych podbić świat!Stworzyłam dla Ciebie 3 panele:


Panel 1. ZDROWIE I DOBROSTAN KOBIET:

- Od osobistego doświadczenia do działania społecznego. Inspirująca historia założenia fundacji wspierającej zdrowie kobiet.

- Jak zadbać o siebie mądrze.

- Warsztaty z zakresu zdrowego stylu życia

- Joga dla samopoczucia psychicznego kobiet. Jak poprawić koncentrację i maksymalnie się zrelaksować.

- Jak radzić sobie ze stresem, depresją i innymi problemami zdrowia psychicznego.

- Zdrowie psychiczne a seksualność kobiet. Związek między stanem psychicznym, a życiem seksualnym kobiet, w  tym wpływ depresji.

Panel 2. KOBIETA W ŚWIECIE BIZNESU:

- Porażki mnie ukształtowały- historia prawdziwa.- Ilona Jankowska- Mokrzycka, właścicielka One Love Atelier Bridal, One Concept Store, organizatorka konferencji

- Konkurencja jako źródło motywacji. Czy z konkurencją żyć w zgodzie czy "iść na noże"?- Lidia Lejko, Komunikacja społeczna

- Jak wyrazić osobowość w stroju biznesowym? Stylowe trendy w biznesowej garderobie.- Jakub Smoleń, stylista, Warszawa

- Bariery i wyzwania dla kobiet na rynku pracy.

- Marka osobista na Linkedlnie- jak Linkedln może Ci pomóc w zdobyciu wymarzonej pracy lub nawiązywaniu kontaktów biznesowych.- Agnieszka Widacka,  "HR-UP! HR na wyższym poziomie", Kraków

Panel 3. KOBIETA W ŚWIECIE SOCIAL MEDIÓW: WPŁYW, WYZWANIA:

- Nowe trendy i strategie dla kobiet w biznesie.Jak wykorzystać Instagram do promowania tego czym się zajmujesz? Jakie błędy popełniasz dodając na Instagram?Co powinien zawierać profesjonalny profil na Instagramie?- Natalia Barańska @natalie.baransky, Rzeszów

- Rola video marketingu w prowadzeniu biznesu.

- Czy na Instagramie można zarobić? Jak robić inspirujące zdjęcia? Jak angażować społeczność do komentowania?-  Joanna Kieryk @plaamkaa, Rzeszów

Czekają na Ciebie:

  • Inspirujące prelekcje, które otworzą przed Tobą nowe perspektywy i pobudzą do działania.
  • Interaktywne warsztaty tematyczne, dzięki którym rozwijając swoje umiejętności, zbliżysz się do osiągnięcia swoich celów.
  • Panele dyskusyjne, podczas których poruszymy ważne tematy związane z rolą kobiet w społeczeństwie, równością płci oraz wyzwaniami, jakie stawia przed nami współczesny świat.
  • Networking, czyli okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i osobistych, które mogą okazać się niezwykle cenne w Twojej drodze do sukcesu.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by dołączyć do społeczności silnych, aktywnych kobiet gotowych zdobywać świat! Zapisz się już dziś i przyjdź wzbogacić nas swoją obecnością.

Ilość miejsc: 50 


Cena biletu do 15 kwietnia: 119 złotych 

Cena biletu po 15 kwietnia: 139 złotych


Organizator zastrzega sobie prawo dodania tematów lub niewielkich zmian.

Nie znamy jeszcze wszystkich prelegentów, więc prosimy o cierpliwość.


Zapraszam Ilona Jankowska- Mokrzycka 
_

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  "Różowa Królowa. Konferencja dla kobiet wzmacniająca i motywująca"
15 Maja 2024, 08:00 119,00 zł