VI Forum Samopomocy

location icon
Muzeum Emigracji w Gdyni Polska 1, Gdynia
calendar icon
Od 15 wrz 9:00 do 15 wrz 9:00
ticket icon
Od 0,00 zł

ℹ Celem Forum Samopomocy jest wymiana doświadczeń na temat pracy w organizacjach i realizacji działań samopomocowych na Pomorzu i w Polsce oraz stworzenie warunków do nawiązania współpracy pomiędzy osobami, grupami oraz przedstawicielami organizacji i instytucji, które wywierają istotny wpływ na rozwój działań samopomocowych osób doświadczających kryzysów psychicznych. Zapoznamy się z dynamiką pracy asystentów zdrowienia oraz poznamy działanie grup samopomocowych, ich cele, plany działania oraz perspektywę ich przyszłości.

ℹ Już po raz szósty zobaczymy się w Gdyni na Forum Samopomocy. Będziemy rozmawiać, inspirować, edukować i dzielić się indywidualnymi doświadczeniami i praktykami. Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona osób zainteresowanych rozwojem i wspieraniem ruchu samopomocowego, przede wszystkim osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego, ich rodzin, profesjonalistów, studentów nauk humanistycznych i nauczycieli akademickich. 

Wydarzenie przeznaczone jest również dla przedstawicieli instytucji i organizacji pozarządowych wspierających osoby po kryzysie psychicznym.VI Pomorskie Forum Samopomocy Osób z Doświadczeniem Kryzysu Psychicznego jest jednym z wydarzeń Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie 2022, które odbywają się w dniach od 11 września do 10 października 2022 roku.na całym Pomorzu

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  VI Forum Samopomocy
już niedostępne -