Naturalnie naturalsy - Kolacja degustacyjna

location icon
Shuum Boutique Wellness Hotel Tadeusza Kościuszki 17, Kołobrzeg
calendar icon
Od 22 cze 17:45 do 22 cze 17:45
ticket icon
Od 480,00 zł

Doświadcz bardzo modnego trendu ostatnich lat. Sprawdź na czym polega fenomen win naturalnych i czym się różni wino bio od organicznego. Posmakuj produkcji z małych ekologicznych winnic: pomarańczowych, vegańskich, organicznych z całego świata.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Piotr Pietras - zdobywca wielu znaczących tytułów, m.in.: Najlepszy Młody Sommelier Świata 2017, laureat prestiżowej nagrody "Amorim Taster of the Year" w 2017 roku za najwyższy wynik w ślepej degustacji. Piotr jest sędzią w międzynarodowych konkursach winiarskich oraz wykładowcą w prestiżowym Court of Master Sommeliers.

Kucharze hotelu Shuum oprą menu tego wieczoru wyłącznie na produktach certyfikowanych, bio, biodynamicznych, a także tych zebranych samodzielnie z promienia 100km wokół Shuumu. Będziesz mieć okazję zjeść chleb wypieczony ze zbóż reliktowych i kiszonek z najbardziej nieoczywistych produktów.

Naturalność w daniach przejawi się nowalijkami, manufakturą, lokalnością, samozbiorem. Odnosić się one będą do oczywistych jak i nieoczywistych połączeń smakowych w ślad za książką Niki Segnit -"Leksykon Smaków".


Gościom o preferencjach wegetariańskich zaproponujemy równie atrakcyjne dania. Prosimy zgłosić ten fakt na adres [email protected].

Wybór win na ten wieczór zaproponuje współautor naszej karty win, prezydent Stowarzyszenia Sommelierów Polskich i prowadzący ten wieczór - Tomasz Kolecki oraz Beata Ławrukajtis - head sommelierka Shuumu. Pozostałymi współgospodarzami i reprezentantami hotelu Shuum są: Wiktor Ignaczak - szef kreatywny, Piotr Buryło - szef kuchni oraz Agata Sosnowska - cukierniczka wraz z zespołami.

Wina, które staną się Państwa faworytami, będą możliwe do nabycia po kolacji.

W programie:
17:45 - powitanie w hotelowym lobby
18:00 - kilkudaniowa kolacja degustacyjna z selekcją win / mała restauracja
22:00 - zakończenie spotkania

Spotkanie odbywa się w małej restauracji w hotelu Shuum (ul. T. Kościuszki 17 w Kołobrzegu), obejmuje kilkudaniową kolację degustacyjną z selekcją win i jest biletowane. Cena biletu: 480 PLN/os.

Jeśli chcą Państwo połączyć udział w kolacji z pobytem w naszym hotelu, zapraszamy do rezerwacji pokoju obejmującej termin wydarzenia. Bilet do wydarzenia w procesie rezerwacji znajdzie się w zakładce "Polecane": https://shuumhotel.pl/pl/rezerwacje Serdecznie zapraszamy!
* ilość miejsc jest ograniczona. Kontakt: +48 604 552 699, [email protected]

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Naturalnie naturalsy - Kolacja degustacyjna
24 Maja 2024, 12:00 480,00 zł