Świętokrzyski Klub Rozwoju Umiejętności Biznesowych-"MENTORING w Biznesie jako doskonałe narzędzie prowadzenia pracownika".

location icon
Targi KIelce Zakładowa 1, Kielce
calendar icon
Od 15 gru 17:00 do 15 gru 20:00
ticket icon
Od 150,00 zł

Centrum Szkoleń i Coachingu zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Świętokrzyskiego Klubu Rozwoju Umiejętności Biznesowych. Warsztat odbędzie się 15.12.2022 r. w siedzibie Targów Kielce, serdecznie zapraszamy na ul. Zakładową 1.

Czym jest Świętokrzyski Klub Rozwoju Umiejętności Biznesowych?
Jest to cykl spotkań warsztatowych przeznaczonych dla środowiska biznesowego, dyrektorów, menagerów, działów HR i szkoleniowych oraz innych, którzy chcą mieć wpływ na rozwój swoich pracowników w organizacji lub sami chcą się systematycznie rozwijać.

Dla kogo jest Klub?
• dla osób związanych z biznesem, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności biznesowe poprzez wykorzystywanie szkoleń, warsztatów, procesów coachingowych i mentoringowych
• dla wszystkich chcących zdobywać nowe kontakty biznesowe, zainteresowanych integracją ze środowiskiem, wszystkich chcących poznawać praktyczne mechanizmy psychologii biznesu

Jak wyglądają spotkania i gdzie się odbywają?
Formuła Klubu zakłada trzy godziny szkoleniowo-warsztatowe w godzinach 17.00-20.00. Po warsztacie chętne osoby zapraszamy na spotkanie integracyjne w hotelu Tęczowy Młyn. Klub ma spełniać formę edukacyjną, propagować rozwój kompetencji kapitału ludzkiego.

Ponadto trzeba zaznaczyć, iż działalność klubu nie ma celu zarobkowego a opłata za uczestnictwo służy sfinansowaniu sali szkoleniowej, poczęstunku i symbolicznego wynagrodzenia dla trenera prowadzącego.

Tematem grudniowych warsztatów jest :

" MENTORING w Biznesie jako doskonałe narzędzie prowadzenia pracownika".

Opis warsztatu
Warsztat kierowany jest do osób, które na co dzień "prowadzą", uczą
i rozwijają innych, przekazują swoją wiedzę i doświadczenie podopiecznym, współpracownikom czy też klientom lub w swoich organizacjach myślą o wprowadzeniu skutecznej metody uczenia innych. Ponadto wszyscy Ci, którzy myślą o tym, by przekazywać swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie innym, powinni poznać tę metodę rozwoju. Być może jesteś osobą, która myśli o rozwoju określonych kompetencji - wówczas dobrym pomysłem będzie praca z mentorem. Na warsztacie odpowiesz sobie na pytanie: czy warto mieć mentora?

Podczas warsztatu uczestnicy, na podstawie doświadczeń prowadzącego, dowiedzą się czym jest mentoring i jak wykorzystywać tę metodę w rozwoju innych. Przekonamy się kto i kiedy powinien wykorzystywać mentoring, jakie korzyści daje ta metoda rozwoju zarówno dla mentora jak i mentee.

Warsztat poprowadzi:
Grzegorz DOBEK

Specjalista w dziedzinie budowania i zarządzania zespołami sprzedaży. Od 20 lat zajmuje się szeroko pojętą sprzedażą, zaś ostatnie 16 to praca stricte menedżersko - szkoleniowo - mentorska. Absolwent kilkudziesięciu szkoleń menedżerskich i mentorskich. Certyfikowany trener wewnętrzny. Systematycznie prowadzi szkolenia zarówno twarde (produkt, proces) jak i miękkie (sprzedaż, rozwój osobisty), aktywnie pracuje z Klientami. Doświadczenie na różnych szczeblach (handlowiec, doradca klienta, menedżer, dyrektor). Prezes zarządu Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Świętokrzyski Klub Rozwoju Umiejętności Biznesowych-"MENTORING w Biznesie jako doskonałe narzędzie prowadzenia pracownika".
już niedostępne 150,00 zł -