IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie Rozwój osobisty

Webinar: 3 przyczyny złego zarządzania w MŚP

location icon
Online
calendar icon
Od 20 lip 9:00 do 20 lip 10:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na kolejny webinar, który tym razem przygotowaliśmy z myślą zarówno o przedsiębiorcach, jak i pracownikach z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.


Tym razem przejrzymy się przyczynom złego zarządzania oraz pokażemy sposoby na poradzenie sobie z nimi. W trakcie webinaru:

🔹 pokażemy jak pracować nad wspólnym dokumentem, plikiem lub notatką bez konieczności przebywania w tym samym miejscu (za to za pomocą aplikacji mobilnej i dyktowania) 

🔹 zaprezentujemy jak przy użyciu prostych (często bezpłatnych lub bardzo tanich) rozwiązań zarządzać zadaniami (np. integracja Outlooka z OneNote)

🔹 pokażemy jak lepiej wykorzystać swój kalendarz do planowania spotkań i terminów dla siebie i innych (wraz z ustawieniem przypomnień oraz przydatnymi modyfikacjami)

🔹 zdradzimy patenty jak zarządzać projektami i zaangażowaniem poszczególnych osób (pokażemy m.in. jak tworzyć zespoły i kanały w Microsoft Teams oraz jak wspólnie pracować nad ich zawartością)


Webinar poprowadzi duet ekspertów z Alterity.pl: Olaf Leśniak oraz Mateusz Puchalski.


A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas i naszym doświadczeniu to zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową oraz profil na LinkedIn

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
już niedostępne -