Speed Business Meeting

location icon
Inkubator Starter Lęborska 3b, Gdańsk
calendar icon
Od 21 cze 17:00 do 21 cze 20:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zwieńczeniem działań realizowanych w ramach projektu Business Booster będzie Speed Business Meeting -spotkanie rozwijające umiejętność zwięzłego, konkretnego opowiadania o swoim biznesie, produktach i usługach. 

Spotkania biznesowe są świetną okazją do poznania nowych ludzi i potencjalnych partnerów biznesowych. Jest to idealne miejsce na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, pozyskanie klientów oraz partnerów do współpracy.

Aby szybkie spotkania biznesowe były jak najbardziej efektywne, muszą one być odpowiednio moderowane. Osoba moderująca będzie czuwała nad tym, aby każdy Uczestnik spotkania porozmawiał z innymi Uczestnikami oraz wymienił się kontaktami biznesowymi. To z kolei zwiększa możliwości zawierania potencjalnej współpracy między uczestnikami.


Dla kogo to spotkanie?

Nie definiujemy branży ani ich nie ograniczamy. Zależy nam, aby ludzie z różnych światów się poznali. 


Dlaczego warto wziąć udział?

- możliwość pozyskania partnerów biznesowych,

- promocja swojej osoby, budowanie swojej marki,

- networking - bezpośredni kontakt z potencjalnymi partnerami biznesowymi


Wydarzenie moderować będzie Marysia Mazurkiewicz-Palak.


Marysia Mazurkiewicz-Palak - przedsiębiorczyni, organizatorka i rękodzielniczka. Te role łączy w swojej firmie Eventy i prezenty. Wykorzystuje wiedzę ze studiów prawniczych i zarządzania instytucjami kultury do organizowania wydarzeń, a swoją twórczą stronę przelewa na prezentową część działalności.

Wydarzenia organizuje od dziesięciu lat, od czterech współtworzy marketingowy event CRASH Mondays w Gdyni, a już trzeci rok tworzy twórcze koncepcje i realizacje prezentowe. Prywatnie po trochu uwielbia przygody z książkami, muzyką, jedzeniem i podróżami. Wydarzenie bezpłatne. Sfinansowano ze środków miasta Gdańsk.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Business Booster - Speed Business Meeting
już niedostępne -
  Lista rezerwowa
już niedostępne -