Obrazy w czasie. Retrospektywa. Zbigniew Blekiewicz | Rzeźby w czasie. Retrospektywa. Dariusz Kowalski

location icon
Galeria -1, Centrum Olimpijskie Wybrzeże Gdyńskie 4, Warsaw
calendar icon
Od 1 kwi 19:00 do 15 kwi 11:00
ticket icon
Od 0,00 zł

"Obrazy w czasie. Retrospektywa. Zbigniew Blekiewicz | Rzeźby w czasie. Retrospektywa. Dariusz Kowalski"

Wystawa stanowi spotkanie dwóch artystycznych narracji - malarstwa Zbigniewa Blekiewicza i rzeźby Dariusza Kowalskiego. To opowieść o czasie, drodze twórczej i nieustannym poszukiwaniu harmonii oraz sensu.

Zbigniew Blekiewicz w swoich obrazach podejmuje temat przeciwieństw, które - poprzez kolor, formę i kompozycję - scala w spójne, metaforyczne całości. Dariusz Kowalski, pracując w brązie, zapisuje swoją drogę artystyczną jako proces odkrywania człowieka i rzeczywistości, nadając formie rzeźbiarskiej wymiar osobistego doświadczenia.

Wspólna prezentacja ukazuje dwa różne języki artystyczne, które łączy refleksja nad czasem, przemianą i poszukiwaniem własnej ścieżki.

📍 Wernisaż: 1 kwietnia 2026, godz. 19:00
Galeria -1, Centrum Olimpijskie
ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, Warszawa

📅 Wystawa czynna do: 15 kwietnia 2026

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  wystawa
15 Kwietnia 2026, 11:00