Rozmowy o wychowaniu

location icon
Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Gdańsku Al. Gen. J. Hallera 14, Gdańsk
calendar icon
Od 14 maj 10:00 do 14 maj 12:30

Pomorska Biblioteka Pedagogiczna zaprasza rodziców i wychowawców na stacjonarne spotkanie warsztatowe pt. "Rozmowy o wychowaniu - jak budować dobrą i bezpieczną relację z dzieckiem". Szkolenie jest jednym z wydarzeń organizowanych w ramach tygodnia bibliotek w naszej placówce 14 maja 2024 w godz. 10:00 -12:30.

Adresatami szkolenia są przede wszystkim rodzice/opiekunowie/wychowawcy, dla których mądre przywództwo i pełne, prawdziwe oraz czułe rodzicielstwo, połączone z troską o budowanie otwartej i bezpiecznej relacji z dzieckiem, stanowią podstawę wychowania. 

Podczas warsztatu uczestnicy będą mieli okazję do poznania oraz zrozumienia mechanizmów decydujących o funkcjonowaniu dzieci. Ponadto poznają także najczęstsze przyczyny trudnych zachowań i skonfrontują się z typowymi pułapkami wychowawczymi. Dzięki temu zyskają wiedzę, która pozwoli im nawiązać dobrą relację z dzieckiem oraz nauczą się jak być dla niego wsparciem w radzeniu sobie z trudnymi emocjami. 

Osoba prowadząca

Kamila Józefiak - psycholożka z 30-letnim stażem pracy zawodowej, tutorka, nauczycielka dyplomowana. Jest autorką programów terapeutycznych oraz profilaktycznych, realizatorką warsztatów dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Od 2022 r. pełni funkcję dyrektorki Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pruszczu Gdańskim. Prywatnie matka dorosłego syna. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  dla uczestników
już niedostępne -