Co nam mówią trudne zachowania uczniów? - jak stawiać granice, budować relację w wychowaniu i edukacji

location icon
Pomorska Biblioteka Pedagogiczna al. Gen. J. Hallera 14, Gdańsk
calendar icon
Od 4 sty 10:00 do 4 sty 13:00

Adresatami szkolenia są nauczyciele ze szkół i placówek oświatowych, dla których mądre przywództwo w zespole klasowym, połączone z dbałością o budowanie bezpiecznych oraz otwartych relacji z dziećmi, stanowią bazę współczesnego podejścia do wychowania. 

Podczas szkolenia uczestnicy mają okazję do poznania oraz zrozumienia mechanizmów decydujących o funkcjonowaniu dzieci i młodzieży, poznają najczęstsze przyczyny dysfunkcyjnych zachowań uczniów, podejmą próbę zdefiniowania własnych kompetencji wychowawczych oraz refleksji na temat współczesnego pozytywnego dyscyplinowania. 

BIOGRAM - O prowadzącym szkolenie 

Kamila Józefiak - psycholog z 30-letnim stażem pracy zawodowej, nauczyciel dyplomowany, tutor. 

W centrum zainteresowań zawodowych Pani Kamili Józefiak jest praca z dzieckiem oraz rodziną. Swoje doświadczenia terapeutyczne, diagnostyczne oraz szkoleniowe zdobywała podczas pracy w placówkach oświatowych od 1997 r. 

Posiada doświadczenie w nadzorze pedagogicznym, 16-letnie w organizacji kształcenia integracyjnego oraz organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole. 

Jest autorem programów terapeutycznych oraz profilaktycznych, realizatorem warsztatów dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Posiada kwalifikacje z zakresu terapii systemowej, oligofrenopedagogiki, terapii dzieci i młodzieży, psychotraumatologii. 

Prywatnie jest miłośniczką tańca, muzyki i dobrej publicystyki.

Od 2022 r. pełni funkcję dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pruszczu Gdańskim.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc