"Rozgadaj się w 9 tygodni."- Kurs konwersacyjny języka angielskiego z elementami coachingu.

location icon
Online
calendar icon
Od 24 mar 16:45 do 19 maj 18:15
ticket icon
Od 151,00 zł

Jaka jest idea kursu?

Po 18 latach pracy jako lektorka językowa już wiem, że najważniejsze w nauce języka jest nastawienie. Tyczy się to każdego innego przedmiotu, a tak naprawdę każdej dziedziny życia. Dlatego postanowiłam otworzyć autorski, konwersacyjny kurs języka angielskiego, połączony z rozwojem osobistym.

Pierwszą edycję postanowiłam skierować wyłącznie dla kobiet po to, aby stworzyć swobodną atmosferę, w której będziemy mogły przyjrzeć się zagadnieniom w sferze przekonań, finansów, emocji, zdrowia, relacji i naszego własnego rozwoju osobistego. Uczęszczając na ten kurs poznasz nowe słownictwo dotyczące tych dziedzin, nauczysz się jak wykorzystać proste narzędzia coachingowe oraz jak się rozwijać. Poznasz nowe osoby i nauczysz się z nimi rozmawiać. Po prostu, od tak, o wszystkim.

Kurs kieruję do osób średnio-zaawansowanych i zaawansowanych (A2-B1). Zróżnicowana poziomem grupa sprawi, że każda z uczestniczek będzie się od siebie uczyć. Jest to dla mnie ogromnie ważny element nauki języka dlatego, że używając angielskiego poza "kursem" również będziemy spotykać osoby na różnych poziomach językowych. Zwieńczeniem naszych spotkań będzie wykonanie mapy marzeń, którą będziemy systematycznie przygotowywać przez cały czas trwania kursu. Z taką mapą z łatwością obierzecie kurs na życie kolorowe i radosne, w którym z łatwością po angielsku opowiadać będziecie o swoich przygodach.

Co zyskasz dzięki temu kursowi?

 • Nauczysz się swobodnie komunikować w każdej sytuacji
 • Przełamiesz swoją barierę językową
 • Zyskasz płynność w rozmowie
 • Nauczysz się skutecznie organizować swoją naukę, tak aby systematycznie trenować język
 • Wyjdziesz z kołowrotka "wałkowania gramatyki"
 • Zwiększysz swoje kompetencje językowe i podniesiesz swoją samoocenę, zyskasz szansę na nową pracę, albo możliwości poznania nowych osób
 • Będziesz miała czas, aby przyjrzeć się sferom życia, takim jak finanse, zdrowie, motywacja, rodzina, pasje, uczenie się, podróże, rozwój wewnętrzny. Z jednej strony nauczysz się nowych słów, a z drugiej zyskasz narzędzia coachingowe, które mogą pomóc Ci być w każdej z tych sfer życia lepszą.

Dlaczego stworzyłam kurs w formie coachingu językowego i po co właściwie łączyć naukę języka angielskiego z rozwojem osobistym?

Oferta jaką przygotowałam kładzie nacisk przede wszystkim na praktykę, komunikację, jak również zdobycie wiedzy na temat tego jak się uczymy i co stoi na przeszkodzie dojścia do celu. Tematy na jakich pracujemy są związane z życiem, a wymiana doświadczeń sprawia, że rozwijamy się nie tylko językowo.

 • Jemy ciastko i mamy ciastko :) Kurs jest grupowy i dostosowany do potrzeb każdej z uczestniczek
 • Tworzymy wspólnie otwartą i wspierającą przestrzeń do rozmowy, co sprawia, że otwieramy się na język, ale również ćwiczymy kluczowe kompetencje XXI wieku (krytyczne myślenie, współpracę, rozwiązywanie problemów)
 • Każde zajęcia zaczynamy od "ploteczek", tak zwanego "small talk", co sprawia, że skutecznie przełamujemy barierę językową i uczymy się autentycznego języka
 • Różnorodność w poziomie języka wśród uczestniczek sprawia, że grupa oddaje autentyczny świat, w którym posługujemy się językiem, gdzie nasi rozmówcy często będą na zupełnie różnych od naszego poziomach językowych
 • Tematy jakie będziemy poruszać są ściśle związane z naszym życiem, w związku z tym są ważne i interesujące dla większości z nas. To sprawi, że z łatwością będzie się nam rozmawiało

O mnie ;)

Od ponad 18 lat jestem lektorką języka angielskiego, od 4 coachem i 13 przedsiębiorczynią. Ponad formalności jestem mamą i przyjaciółką, entuzjastką rozmów, muzyki, jedzenia, podróżowania i podziwiania wszelakich, pięknych objawów ludzkiej kreacji. Zakochana w naturze. Od ponad roku prowadzę swoją autorską audycję, Jasna Strona Mocy w Gdynia Radio, gdzie przyglądam się życiu tak, aby zawsze pozostawiać po jego jasnej stronie. Byłam też prelegętką konferencji Inspiracja Jest Kobietą w 2019 roku, gdzie opowiadałam o swoim autorskim projekcie #365 dni wdzięczności, który odmienił moje życie.

https://www.facebook.com/Berenika-Krewniak-G%C4%99bi%C5%9B-coach-trenerka-lektorka-101054124797451

https://www.linkedin.com/in/berenika-krewniak-g%C4%99bi%C5%9B-561383141/

Kurs trwa: 9 tygodni (1,5 godziny w tygodniu)

Cena: 1357 zł (cena brutto)

Decydując się na opłacenie całego kursu z góry do 28.02.2022, otrzymujecie rabat 20%.

Dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą - cenę kursu można wliczyć w koszty uzyskania przychodu. Wystawiam fakturę VAT.

Z kursu można zrezygnować z miesięcznym wypowiedzeniem.

Jeśli nie jesteście pewni na jakim "poziomie" jest Was angielski, przed podjęciem decyzji o zapisaniu na kurs napiszcie, berenika@bers.pl, pomogę Wam to ustalić ;)

Materiały dydaktyczne w cenie kursu.

Roczny dostęp do zamkniętej grupy rozwojowej na FB dedykowanej grupie.

Serdecznie zapraszam :) 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Opłata za cały kurs.
Wyprzedane 1 357,00 zł Wyprzedane
  Opłata miesięczna.
Wyprzedane 151,00 zł Wyprzedane