II edycja Konferencji Różnorodność ma moc!

location icon
Centralny Dom Technologii ul. Krucza 50, Warszawa
calendar icon
Od 26 wrz 9:30 do 26 wrz 15:30

Z wielką przyjemnością zapraszamy na największe wydarzenie poświęcone budowaniu różnorodnych i włączających miejsc pracy. Jest to wyjątkowa konferencja, której celem jest pokazanie inspirujących przykładów i konkretnych studiów przypadków w zakresie wdrażania idei DEI.

Naszym gościem specjalnym będzie pani Minister Aleksandra Gajewska polska działaczka samorządowa i polityczka, posłanka na Sejm IX i X kadencji, od 2023 sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

W gronie menadżerów, prezesów, dyrektorów HR i ekspertów zapoznamy się z najlepszymi praktykami z zakresu DEI na świecie i w Polsce, będziemy dyskutować o tym jakie programy w tym obszarze wdrażają obecnie firmy, jaka jest rola przywódców, liderów i HR w budowaniu różnorodności i włączania, jakie korzyści przynosi DEI, jak technologia zapobiega wykluczeniu. RAZEM zastanowimy się jak wdrażać programy DEI i budować w przedsiębiorstwach środowisko i koalicję na rzecz bezpiecznych, efektywnych i włączających miejsc pracy. Naszym celem jest zbudowanie przyjaznego i efektywnego środowiska pracy, w którym każdy pracownik znajdzie swoje miejsce i będzie mógł być integralną częścią organizacji.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Early Bird
Jeszcze niedostępne
od 22 Lipca 2024 (Poniedziałek)
799,00 zł -
  Standard
Jeszcze niedostępne
od 20 Sierpnia 2024 (Wtorek)
1 099,00 zł -