SPOKÓJ od środka - Master Yu & SooJin Kim

location icon
Wewnętrzna przestrzeń
calendar icon
Od 27 lip 9:00 do 28 wrz 12:00
ticket icon
Od 180,00 zł

Wybierz się tam, gdzie wszystko się zaczyna - do Twojej Przestrzeni Wewnętrznej - poznaj podstawy starożytnej metody SUNDAO przystosowanej do współczesnego odbiorcy z Zachodniego kręgu kulturowego!

Odnajdź swój spokój od środka - Twoje Centrum. Stabilne, niezmienne, dające siłę i ochronę. 

To niebywała okazja do poznania podstaw SUNDAO; ISM (Integral Somatic Method)!

Terminy spotkań on-line:

27 lipca | 10 sierpnia | 21 i 28 września

godz. 9.00-12.00

Każde ze spotkań zalicza 3h do certyfikacji Facylitatora Sundao ISM.


Do 1-lipca cena 1-go spotkania 144 zł.
Podczas zakupu wpisz kod: sundao


Cena pojedynczego spotkania dla Facylitatorów Sundao ISM i Studentów Szkoły Totalnej Biologii IWW: 149,40 zł Cena zawiera 17% rabat. Jeśli nie pamiętasz swojego kodu rabatowego skontaktuj się z nami.

*Status Studenta Szkoły Totalnej Biologii IWW mają osoby, które ukończyły Level 1 szkolenia Recall Healing/Totalna Biologia - Basic


Cztery spotkania on-line, na których:

- naucz się lub przypomnisz sobie podstawy tej starożytnej metody,

- zintegrujesz je podczas praktyki,

- naładujesz swoje akumulatory,

- odzyskasz spokój wewnętrzny i wewnętrzną stabilizację,

- zakotwiczysz się w Swoim CENTRUM. 

Co jeszcze zyskasz?

❍ Dzięki integracji ciała, ducha i umysłu uwolnisz się od wielu dolegliwości np. chorób, nadciśnienia, bezsenności, bólu, zmęczenia.

❍ Przekształcisz stres i niepokój w poczucie bezpieczeństwa, stabilności i pewności, że zawsze jesteś głęboko połączona/połączony ze Źródłem.

❍ Nawiążesz głęboki i prawdziwy kontakt ze swoją wewnętrzną esencją.

❍ Zyskasz nową świadomość siebie, co pozwoli Ci budować bardziej satysfakcjonujące relacje, oparte na Twoim prawdziwym Ja.

❍ Poznasz fantastycznych ludzi, naładujesz baterie, zregenerujesz się i odpoczniesz.


Czym jest Sundao ISM?

Metoda Sundao ISM polega na spotkaniu z samym sobą poprzez medytacje prowadzone, pracę z ciałem, umysłem i oddechem. Wibracje dodatkowo podnosi muzyka, sztuka i energia grupy. Celem jest wejście w wewnętrzną przestrzeń, w której znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby odkryć swój prawdziwy potencjał i cieszyć się życiem. Przestrzeń, w której manifestują i kreują się intencje. Każde spotkanie z Mistrzem Yu-Jae Sheen  i SooJin Kim to niesamowite przeżycie, które uwalnia od blokujących przekonań, otwiera nowe perspektywy i poszerza horyzonty. To podróż z umysłu prosto do serca, do pola nieograniczonych możliwości

ISM - Integral Somatic Method

  • Metodologia by znajdywać rozwiązania na każdą sytuację
  • Medytacja by połączyć się ze swoją Wewnętrzną Przestrzenią, w której znajdujemy odpowiedzi
  • Ruch i Oddech - fundamenty naszego Dobrostanu.

Masz okazję doświadczyć głęboko transformującego doświadczenia, które otworzy przed Tobą drzwi do pola nieograniczonych możliwości. Tylko od Ciebie zależy czy je otworzysz! Oprócz tego Praktyka Sundao ISM jest przestrzenią sprzyjającą głębokiej transformacji, podnoszeniu wibracji i rozwojowi świadomości. Połączymy medytację z ćwiczeniami praktycznymi, wiedzą i prawdziwymi historiami, uczestników. Spotkamy się na wspólnej praktyce, aby się wspierać, rozwijać i dodawać sobie energii. Zintegrujesz ciało, ducha i umysł i uzyskasz dostęp do swojej Przestrzeni Wewnętrznej. Dowiesz się kim naprawdę jesteś i jaki jest Twój prawdziwy cel. Odkryjesz to, co popycha Cię do przodu, uskrzydla i sprawia, że naprawdę żyjesz. Dzięki obecności naszej Wewnętrznej Przestrzeni jesteśmy naturalnie prowadzeni i wspierani w dążeniu do obfitości i świata, w którym możemy dzielić się miłością, błogością i spokojem. Wystarczy się na nią otworzyć!

Spokoju i prawdziwej radości możesz doświadczać tylko wtedy, gdy czujesz kim naprawdę jesteś! Odnaleźć to możesz w swojej wewnętrznej przestrzeni.

Intencją warsztatów jest stworzenie przestrzeni, która będzie podstawą do odnalezienia tego, czego naprawdę pragniesz wraz z nowymi pomysłami i inspiracjami na realizację swoich pragnień. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczania z Sundao;ISM, aby zacząć! Niezależnie od tego, w jakim miejscu rozwoju jesteś - naprawdę zdasz sobie sprawę z niezwykłej Mocy swojej Istoty, co znacznie przyspieszy Twoją transformację. Otrzymasz narzędzia i inspirację, aby przejść na wyższy poziom spełnienia i sposoby na dzielenie się wewnętrznym światłem, szczęściem, pokojem. Doświadczysz pełnej przejrzystości, jasności i wystarczalności! Warsztaty ISM są zaproszeniem do stania się swoim najlepszym życiowym przewodnikiem. Możesz być dla siebie Światłem, które zawsze poprowadzi Cię we właściwym kierunku - dokładnie tam, gdzie pragniesz i potrzebujesz być.

Prowadzący

Master Yu-Jae Sheen

Światowej sławy wykładowca, najbardziej dynamiczny nauczyciel medytacji, filozof, autor książek oraz coach artystów, gwiazd i biznesmenów. Daje ludziom inspirację opartą na swobodzie, płynności i synchroniczności. Twórca Integralnej Metody Somatycznej (Sundao;ISM) własnej interpretacji górskiego daoizmu, buddyzmu, tradycyjnej medycyny Wschodu oraz najnowszych odkryć mechaniki kwantowej.

SooJin Kim

Współtwórczyni metody Sundao; ISM. Skrzypaczka, której muzyka pomaga innym połączyć się ze swoją Przestrzenią Wewnętrzną i wyrażeniu emocji. Wierzy, że siłę czerpiemy z poznania swoich możliwości oraz miłości. Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Prowadzi warsztaty i szkolenia ze swoim mężem Mistrzem Yu Jae-Sheen.


Certyfikacja Facylitatorów Sundao ISM

Certyfikacja Facylitatora Sundao ISM jest ważna 1 rok.

Godziny do certyfikacji liczone są według kalendarza akademickiego począwszy od października do września. 

Każdemu spotkaniu przypisana jest odpowiednia ilość godzin.

Pierwsza certyfikacja: minimum 80 godzin w roku - warsztatów z Mistrzem Yu - w tym raz w roku udział w warsztatach stacjonarnych z Mistrzem Yu.

Kontynuacja certyfikacji: minimum 40 godzin w roku zajęć Sundao ISM - w tym raz w roku udział w warsztatach stacjonarnych z Mistrzem Yu.Fotogaleria z warsztatów stacjonarnych 2022

Najpiękniejsze co bym polecił z tych warsztatów to bardzo głębokie medytacje, które prowadzi Mistrz Yu i SooJin, którzy się temu poświęcili, czują to i dają siebie w calości aby na warsztatach służyć nam wszystkim, abyśmy dokładnie przeżywali tą prawdziwą drogę do siebie. Jarosław Olewicz- terapeuta Ustawień Systemowych, mentor duchowy
"Każde spotkanie to nowy wymiar, doświadczam czegoś głębokiego, co przenosi mnie na wyższy poziom samorealizacji! Dziękuję za poznanie innowacyjnych medytacji." Anna K
"To było cudowne! Czas refleksji, szukania wewnętrznej siły, generowania dobrej energii, rozwijania mojego potencjału twórczego, odnajdywania swojej kobiecości i marzeń. Czas zrozumienia siebie. Dawno nie byłam taka szczęśliwa, a to dopiero początek mojej podróży, początek mojej ścieżki i nie mogę znaleźć odpowiednich słów, by podziękować za to, co poczułam" Katarzyna T.

Do zobaczenia na wspólnej praktyce!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  27 lipca
28 Września 2024, 12:00 180,00 zł
  10 sierpnia
28 Września 2024, 12:00 180,00 zł
  21 września
28 Września 2024, 12:00 180,00 zł
  28 września
28 Września 2024, 12:00 180,00 zł
  Pakiet 4 spotkań
28 Września 2024, 12:00 498,00 zł