Wydarzenia społeczne i kulturalne

Evenea ułatwia spotkania ludzi, którzy dzielą wspólną pasję. Bez względu na to czy są artystami, miłośnikami dobrej kuchni czy gier komputerowych. Organizujesz targi zdrowej żywności a może degustację wina? Dzięki Evenea dowie się o tym więcej osób mających te same zainteresowania. Uruchom stronę wydarzenia, wyślij zaproszenia i zacznij przyjmować płatności za wstęp na Twój event.

Zacznij już teraz!

Zarejestruj się z Facebook

lub zadzwoń pod numer +48 697 160 919

Łatwa rejestracja na Twojej własnej stronie

Prowadź rejestrację na wydarzenie wykorzystując bezpłatną stronę evenea, lub umieść formularz rejestracji na swojej stronie internetowej, blogu lub na Facebooku.

Dobra komunikacja

Wyślij uczestnikom piękne zaproszenia i bądź z nimi w kontakcie przed i po wydarzeniu wykorzystując narzędzia email marketingu Evenea.

Poznaj lepiej uczestników

Rozbuduj formularz rejestracyjny i zadaj uczestnikom dodatkowe pytania, aby poznać ich potrzeby i oczekiwania jeszcze przed spotkaniem.

Zarządzaj bazą uczestników

Mając informacje o uczestnikach i ich preferencjach, możesz im proponować udział w kolejnych wydarzeniach, które zorganizujesz.

Darmowe wydarzenia zupełnie za darmo

Wstęp na Twoje wydarzenie jest bezpłatny? My także nie pobierzemy opłaty od Ciebie! Jeśli zdecydujesz się sprzedawać bilety, my pobierzemy niewielką prowizję ale tylko od tych biletów, które sprzedaż.

Zwiększ ilość uczestników

Promuj intensywnie Twoje wydarzenie wykorzystując narzędzia marketingu na Facebooku oraz system email marketingu Evenea. Pozwól uczestnikom na dzielenie się informacją o tym, że wezmą w nim udział wśród swoich znajomych i przyjaciół na Facebooku.

Korzystaj bezpłatnie. Pobieramy opłaty tylko jeśli Ty zarabiasz.

Ponad 20 000 organizatorów

"Po przetestowaniu wszystkich dostępnych na rynku rozwiązań zdecydowaliśmy się obsługiwać nasze wydarzenia za pomocą Evenea - to jedyna usługa, która w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania."

Michał Olszewski, LMS Invest

“Nie robią na mnie wrażenia specyfikacje, wyśrubowane parametry techniczne i lista tysięcy funkcjonalności – to zostawiam specjalistom. Ja jestem konsumentem, który chce korzystać z z działającego narzędzia. Po prostu. Evenea działa. Nic więcej nie potrzebuję.”

Maciej Budzich, Mediafun