Szkolenia i kursy

Organizujesz szkolenia lub kursy? A może sam je prowadzisz? Pomożemy Ci lepiej je zorganizować i przyciągnąć więcej uczestników! Evenea dostarczy Ci pożyteczne narzędzia takie jak nowoczesna strona internetowa kursu lub szkolenia, elastyczny formularz rejestracji. Zadbamy też o obsługę płatności oraz promocję.

Zacznij już teraz!

Zarejestruj się z Facebook

lub zadzwoń pod numer +48 697 160 919

Łatwa rejestracja na Twojej własnej stronie

Prowadź rejestrację na kurs lub szkolenie wykorzystując bezpłatną stronę evenea lub umieść formularz rejestracji na swojej stronie internetowej, blogu lub na Facebooku. Możesz też przyjmować zgłoszenia wielokanałowo.

Lepsza komunikacja z uczestnikami

Bądź w stałym kontakcie z uczestnikami przed i po szkoleniu wykorzystując narzędzia email marketingu i newslettery.

Poznaj lepiej osoby biorące udział w Twoim szkoleniu

Rozbuduj formularz rejestracyjny i zadaj uczestnikom dodatkowe pytania aby poznać ich potrzeby i oczekiwania jeszcze przed szkoleniem.

Wyjątkowa strona kursu lub szkolenia

Stwórz dedykowaną stronę internetową stosując odpowiednią grafikę i umieszczając wszystkie potrzebne informacje. Skonfiguruj cenę, pozwól zapłacić mniej tym, którzy zarejestrują się wcześniej.

Zwiększ ilość uczestników

Promuj intensywnie twoje szkolenie wykorzystując narzędzia marketingu na Facebooku oraz system email marketingu evenea. Pozwól uczestnikom na dzielenie się informacją o tym, że wezmą udział w szkoleniu wśród swoich znajomych i przyjaciół na Facebooku.

Analizuj statystyki

Miej dostęp do szczegółowych statystyk i optymalizuj metody oraz koszty marketingu. Im więcej będziesz wiedział o uczestnikach tym lepiej zorganizujesz kolejne szkolenie.

Korzystaj bezpłatnie. Pobieramy opłaty tylko jeśli Ty zarabiasz.
Masz pytania? +48 697 160 919

Ponad 20 000 organizatorów

"Po przetestowaniu wszystkich dostępnych na rynku rozwiązań zdecydowaliśmy się obsługiwać nasze wydarzenia za pomocą Evenea - to jedyna usługa, która w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania."

Michał Olszewski, LMS Invest

“Nie robią na mnie wrażenia specyfikacje, wyśrubowane parametry techniczne i lista tysięcy funkcjonalności – to zostawiam specjalistom. Ja jestem konsumentem, który chce korzystać z z działającego narzędzia. Po prostu. Evenea działa. Nic więcej nie potrzebuję.”

Maciej Budzich, Mediafun