Konferencje i targi

Evenea to kompleksowe rozwiązanie w zakresie rejestracji uczestników na konferencję, targi, konwencje. Dzięki nam rejestracja jest szybka, prosta i intuicyjna. W łatwy sposób możesz zarządzać bazą uczestników i komunikować się z nimi zarówno przed jak i po konferencji. Dostarczamy wiele innych narzędzi, które pomogą Ci zorganizować profesjonalną imprezę.

Zacznij już teraz!

Zarejestruj się z Facebook

lub zadzwoń pod numer +48 697 160 919

Zniżki i promocje

Stwórz różne kategorie uczestnictwa w różnej cenie. Twórz zniżki dla tych, którzy zarejestrują się jako pierwszy (early bird). Zapewnij darmowy wstęp do swoich członków lub partnerów.

Profesjonalna komunikacja

Wyślij potencjalnym uczestnikom profesjonalne zaproszenia i bądź z nimi w kontakcie przed i po konferencji wykorzystując narzędzia email marketingu evenea.

Poznaj lepiej uczestników

Rozbuduj formularz rejestracyjny i zadaj uczestnikom dodatkowe pytania aby poznać ich potrzeby i oczekiwania jeszcze przed konferencją.

Przejrzyste opłaty

Pobieramy opłaty tylko wtedy, kiedy Ty zarabiasz. W dodatku opłata może być pobierana tylko od uczestnika, wtedy nic nie płacisz. Jeśli wydarzenie jest bezpłatne nie pobieramy opłat od nikogo!

Rejestracja i promocja na Facebooku

Pozwól uczestnikom promować Twoją konferencję. Dzięki integracji evenea z Facebookiem każdy uczestnik będzie za darmo promował wydarzenie wśród swoich znajomych co przekłada się na wzrost przychodów.

Korzystaj bezpłatnie. Pobieramy opłaty tylko jeśli Ty zarabiasz.
Masz pytania? +48 697 160 919

Ponad 20 000 organizatorów

"Po przetestowaniu wszystkich dostępnych na rynku rozwiązań zdecydowaliśmy się obsługiwać nasze wydarzenia za pomocą Evenea - to jedyna usługa, która w pełni zaspokoiła nasze oczekiwania."

Michał Olszewski, LMS Invest

“Nie robią na mnie wrażenia specyfikacje, wyśrubowane parametry techniczne i lista tysięcy funkcjonalności – to zostawiam specjalistom. Ja jestem konsumentem, który chce korzystać z z działającego narzędzia. Po prostu. Evenea działa. Nic więcej nie potrzebuję.”

Maciej Budzich, Mediafun