Rozwój osobisty

Jak mieć wpływ na swoje emocje? - Metoda 5ciu kroków

location icon
Kielce/Online (w zalezności od sytuacji pandemicznej w kraju)
calendar icon
Od 13 lis 9:30 do 14 lis 19:00

CO ZYSKASZ BIORĄC UDZIAŁ W SZKOLENIU?

 • otrzymasz praktyczne i sprawdzone umiejętności radzenia sobie z niekorzystnymi emocajami np. złością, stresem, lękiem, itp. do stosowania w codziennym życiu, dzięki czemu zaczniesz mieć wpływ na siebie i swoje zachowanie,
 • poznasz techniki, które niemal na zawołanie pozwolą Ci czuć spokój, radość pewność siebie, i inne, wtedy, gdy tego potrzebujesz, dzięki czemu będziesz mogła bardziej cieszyć się życiem i spokojem każdego dnia,
 • zdystansujesz się do wydarzeń z przeszłości, które wciąż mogą niekorzystnie wpływać na Twoje życie, co pozwoli skupić się na kreaowaniu lepszej przyszłości,
 • zrzucisz z siebie ten emocjonalny ciężar, który być może i Ty nosisz od lat, dzięki czemu ruszysz w dalsze życie z lekkością i otwarciem na lepsze jutro,
 • odetniesz się od opinii innych osób, które mogły "ściągać Cię w dół", dzięki czemu będziesz mogła zacząc być sobą i podążać za tym, co dla ciebie ważne,
 • nauczysz się pozytywnie myśleć, nawet wtedy, gdy emocje były dotychczas większe i mocniejsze niż Ty, co da Ci możliwość cieszyć się życiem,
 • zaczniesz odbudowywać swoje poczucie własnej wartości i uwierzysz w siebie, co pozwoli poczuć się atrakcyjną i wartościową kobietą,
 • ustalisz realny plan realizacji swoich największych marzeń, aby w końcu poczuć, że żyjesz szczęśliwie.

Zastanawiasz się, co powoduje, że dotąd nie udało Ci się wprowadzić zmian i jak bardzo możesz być pewna, że tym razem szkolenie przyniesie oczekiwane rezultaty? 

Oberwując kobiety przez ostatnie 6 lat, prowadząc szkolenia oraz pracując z nimi indywidualnie, a także opierając się na własnym doświadczeniu, zauważyłam, że PRAWDZIWYM PROBLEMEM braku efektów i brakiem zmiany w życiu codziennym jest próba wprowadzania zmian na poziomie świadomym, czyli m.in. poprzez: słuchanie rad, próbach kontroli siebie, odsuwaniu myśli o tym, co się wydarzyło w życiu, walce wewnętrznej samej z sobą, rozmowach, analizach i innych elementach, które możesz starać się zrobić z poziomu pracy ze świadomością, bez dotarcia do tego, co jest w głębi Ciebie, gdzie mieszka źródło Twoich zachowań i niekorzystnych dla Ciebie emocji.
Podczas szkolenia "JAK MIEĆ WPŁYW NA SWOJE EMOCJE? - METODA 5CIU KROKÓW" OTRZYMASZ UMIEJĘTNOŚCI I WIEDZĘ, DO KTÓREJ DOTĄD NIE MIAŁAŚ DOSTĘPU. Pozowli Ci ona nie tylko lepiej poznać siebie, zajrzeć głębiej, znaleźć prawdziwe źrodło swoich problemów, ale przede wszystkim spotkać się z najgłębszą częścią siebie samej - z własną podświadomością i to z jej pomocą przepracujesz najtrudniejsze sytuacje z życia. Dzięki temu zmienisz do nich podejście emocjonalne oraz swoje wewnętrzne schematy, które kierują dziś Tobą oraz całym Twoim życiem.
Dopiero, gdy człowiek nawiąże kontakt z tą najmądrzejszą częścią siebie, z podświadomością i na tym poziomie pracy przepracuje to, co jest źródłem problemów, ma możliwość oczekiwać realnych zmian, które pojawiają się wówczas naturalnie w życiu codziennym.
Dodatkowo podczas szkolenia otrzymasz także niezwykle skuteczne, a jednocześnie proste w stosowaniu, narzędzia i metody do pracy własnej, które pozwolą Ci niemal na zawołanie mieć dostęp do emocji, jakich potrzebujesz w swoim codziennym życiu zamiast tych, które mogły pojawiać się dotychczasowo.

Biorąc udział w szkoleniu, możesz oczekiwać, że:

 1. Poznasz głębiej siebie i nauczysz się różnych form uważności, co wpłynie na poszerzenie świadomości oraz Twoją komunikację ze swoim wnętrzem.
 2. Nauczysz się odcinać od przeszłości oraz zmienisz jej emocjonalny wpływ na Twoje obecne życie, co pozwoli Ci skupić się na budowaniu lepszej przyszłości.
 3. Zaczniesz mieć przestrzeń między bodźcem (np. słowami innych), a swoją reakcją (np. złością)., co pozwoli Ci panować nad sobą i mieć wiecej spokoju w życiu codziennym.
 4. Otrzymasz praktyczne umiejętności pozwalające odbudować poczucie własnej wartości i utrzymać swoją pewność siebie, zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz, dzięki czemu staniesz się atrakcyjną kobietą dla siebie samej i innych.
 5. Zrobisz szczegółowy plan drogi do swojego marzenia, uwzględniając i przepracowując wszystkie ewentualne blokady, jakie mogą obecnie stać na przeszkodzie w jego realizacji, co spowoduje, że uwierzysz w nowe, lepsze życie i szybko je odczujesz na co dzień :)
Być może i Ty znasz ten moment, gdy nie masz już sił i czujesz, że jesteś niedoceniana, odtrącana, nieszanowana. Wydaje Ci się, że jesteś do niczego i nic się w życiu nie udaje. Jakby jakieś fatum albo urok ktoś rzucił. I ciągle pod górkę. Myślisz, że nie można chyba już nic zrobić, no czas mija, a nic się nie zmienia, pomimo, że próbujesz. Ten natłok myśli, zmęczenie wszystkim, przybicie, negatywne podejście. Te myśli kotłujące się w głowie, że nie dasz rady, że powinnaś to lub nie powinnaś tamtego, co kto pomyśli czy co kto powie. Poczucie, że już nawet nie potrafisz się cieszyć życiem. Świadomość, że się nic nie układa i nie masz na nic wpływu. Związek, dzieci, rodzina - z nikim nie możesz się dogadać i wszyscy są przeciw Tobie. Strach, że już nigdy nie będziesz kochana czy doceniona, że zawsze będziesz ta niewystarczająca. Poczucie bezsilności, bezradności, zagubienia...

Jak długo jeszcze planujesz w tym tkwić? Jak długo jeszcze będziesz żyła nadzieją, że może jednak jeszcze się coś zmieni samo, pomimo, że nic się nie zmieniło przez ostatnie tygodnie, miesiące, a może lata? Jak długo będziesz szukała kolejnych wymówek typu "nie mam czasu", "nie stać mnie", "u mnie to nie zadziała", "to na pewno innym pomaga, ale mnie nie"?
To są tylko wymówki, które powodują, że wciąż TKWISZ w miejscu!To są tylko wymówki, które powodują, że NIC nie zmieniasz w swoim życiu!Twierdzisz, że jest źle, a sama sobie na to pozwalasz... Jak długo jeszcze?

Przestań odkładać siebie i swoje szczęście na później i dołącz do grona kobiet, które poznały już możliwości, jakie daje praca z podświadomością, uwierzyły w siebie, zaczęły panować nad emocjami, odzyskały radość oraz kontrolę nad własnym życiem.

Przez ostatnie lata dzieliłam się tą wiedzą przede wszystkim podczas zamkniętych szkoleń specjalistycznych oraz sesji indywidualnych z moimi klientkami. Były wśród nich m.in. aktorki, piosenkarki, kobiety biznesu. Temat emocji poruszałam podczas Zjazdu Kobiet organizowanego przez Ilonę Joannę Adamską w Redzie. Wiedza, którą będę się dzieliła podczas szkolenia, do tej pory była dostępna tylko dla wybranych. W styczniu 2020 roku przyznany mi został Dyplom Uznania za wiarygodność budowanej marki, który został oficjalnie wręczony podczas Gali Diamenty Kobiecego Biznesu w Warszawie.


Widząc jak wielką wartość i jak piękne zmiany przechodzą kobiety oraz mając świadomość, że wiele z nich nie stać jest na pracę indywidualną, postanowiłam zorganizować szkolenie, podczas którego w zaufanym i bezpiecznym gronie będziesz mogła doświadczyć tego niezwykłego procesu przejścia przez pięć kroków, które pozwolą w końcu Żyć Szczęśliwie.


Co otrzymasz decydując się na udział w szkoleniu "JAK MIEĆ WPŁYW NA SWOJE EMOCJE? - METODA 5CIU KROKÓW"?

 1. Szesnaście godzin profesjonalnego szkolenia, podczas którego otrzymasz PRAKTYCZNĄ wiedzę i rozwiniesz swoje umiejętności, które pozwolą Ci od "już" odczuwać więcej spokoju i radości w życiu oraz mieć znacznie większy wpływ na siebie i swoją przyszłość.
 2. Skrypt z materiałami i wiedzą, którą uzyskasz podczas szkolenia, dzięki czemu po powrocie do domu w każdej chwili będziesz mogła do niej wrócić i utrwalać to, czego się nauczysz.
 3. Poznasz grupę wspaniałych ludzi, którzy podobnie jak Ty chcą zmian w swoim życiu, dzięki czemu będziecie mogli się czuć swobodniej w swoim gronie oraz wzajemnie wspierać podczas procesu szkoleniowego.
 4. Staniesz się kobietą, którą chcesz być, mając dostęp do emocji jakich potrzebujesz każdego dnia, zapominając o raniącej przeszłości, opinii innych i wszelkim cierpieniu jakiego doświadczyłaś kiedykolwiek w swoim życiu. Zamiast tego poczujesz się w końcu kobietą atrakcyjną i wartościową, godną miłości i szacunku taką, jaką jesteś każdego dnia, mogąc budować swoje szczęśliwe życie. 


JAKA CIĘ CZEKA INWESTYCJA W SZKOLENIE?

Standardowa wartość szkolenia: 1200 zł

Twoja inwestycja: 247 zł


Oszczędzasz ponad 80% czyli 953 zł

Kosztuje mniej niż jedna kawa dziennie w skali roku.

************************************************************

Jestem przekonana, że będziesz ustaysfakcjonowana z udziału w szkoleniu
oraz ze zmian, jakie pojawią się po nim w Twoim życiu.

Jeśli jednak, pomimo trzymania się zasad "Metody 5-ciu kroków", którą poznasz podczas szkolenia, po miesiącu od udziału w nim nic się nie zmieni,
GWARANTUJĘ zwrot zainwestowanych pieniędzy.
BONUSY DO SZKOLENIA "JAK MIEĆ WPŁYW NA SWOJE EMOCJE? - METODA 5CIU KROKÓW":

BONUSY, KTÓRE OTRZYMASZ WRAZ ZE SZKOLENIEM: 

 1. Materiały Wdrożeniowe o wartości 100 zł.

  Dzięki nim będziesz mieć możliwość bieżącego wdrażania w życie nowych umiejętności pozyskanych na szkoleniu, mając czarne na białym co się zmienia i w jakim tempie.

 2. Dwugodzinny warsztat wieczorny z dodatkowymi zajęciami relaksacyjno - utrwalającymi o wartości 200 zł.

  Pierwszego dnia po szkoleniu odbędą się dodatkowe zajęcia, podczas których doświadczysz głebokiej relaksacji swojego ciała i umysłu oraz utrwalisz zachądzeni zmiany już na samym początku drogi do swojego nowego życia.

 3. Dołączenie do tajnej grupy szkoleniowej na Facebooku o wartości 200 zł.

  W grupie tej, co kilka tygodni będą odbywaly się live'y, w których będe odpowiadała na Wasze pytania pomagając wdrażać zmiany w codziennym życiu.
  Dodatkowo grupa będzie miała na celu dać możliwość bieżącego wzajemnego wsparcia uczestnikom szkolenia w ich wzajemnym, zaufanym środowisku.

LICZBA MIEJSC NA SZKOLENIU JEST ŚCIŚLE OGRANICZONA.
KUP BILET I BĄDŹ Z NAMI! :) 

Zapraszamy :) 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Standard
już niedostępne 247,00 zł -