Odzyskaj swoją Iskrę Życia i Poczuj, że żyjesz! - Déborah Waknine - warsztat szamański

location icon
on - line
calendar icon
Od 4 gru 13:00 do 2 sty 18:00
ticket icon
Od 360,00 zł

Skorzystaj ze świątecznego 25% kodu rabatowego: MIKO


Instytut Wiedzy Waleologicznej i Wena Studio Twórczej Ekspresji zapraszają na warsztaty szamańskie z Déborah Waknine


Rytuał przejścia w 2022 rok 
Poczuj, że żyjesz!

2 stycznia 2022 | godz. 13.00 - 18.00 | on-line 


Odzyskaj swoją Iskrę Życia

8 - 9 stycznia 2022 | godz. 13.00 - 18.00 | on-line

4 - 5 grudnia 2021 | godz. 13.00 - 18.00 | on-line - wyprzedane

Warsztat ma charakter terapeutyczny, nie ma możliwości zakupu nagrania.

webinarium w j.francuskim z tłumaczeniem na j.polski i j.rosyjski

Uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa w szkoleniu i miesięczny dostęp do nagrania webinarium. 


Energetyczna praca dzięki której odkryjesz i doświadczysz częstotliwości prawdziwego siebie i w której postawisz intencję na nowy 2022 rok i płynnie w niego wejdziesz z nową energią! 

Przy wsparciu 22 Iskier Życia I Deborah Waknine odzyskaj Twoją Iskrę Życia!


Twoja Iskra ujawni wciąż drzemiący w Tobie potencjał, który oczekuje na ujawnienie… nie zrezygnowaliśmy ze swojej iskry lecz wielu z nas o niej zapomniało w dzieciństwie, po to aby przystosować się i odpowiedzieć na oczekiwania rodziny oraz społeczne. Również po to, aby za wszelką cenę uniknąć odrzucenia, oceny lub strachu, że nie staniemy na wysokości zadania. A tymczasem nasza iskra wciąż tam jest... Gotowa do objawienia się i aby odpowiedzieć na życiowe wezwanie! Ponieważ jak powiedział Michał Anioł:

"Największym niebezpieczeństwem dla większości z nas nie jest to, że mierzymy za wysoko i nie osiągamy celu, ale to że mierzymy za nisko i cel osiągamy".

Doświadczenie mojej historii i mojej życiowej podróży prowadzi mnie z pasją do rozpoznania Twojej iskry, tak byś poczuł jej zapach każdą komórką swojego ciała i przypomniał sobie swoją życiową misję.

  • -Zrozumieć dlaczego i jak nasza iskra została stłumiona.
  • -Świadomie uwolnić się od tego wspomnienia, które kazało nam zrezygnować z potencjału.
  • -Otrzymanie niezbędnych kluczy dzięki którym ujawnisz i wyrazisz swój pełny potencjał.


Jestem szczęśliwa, że zostałam zaproszona do spotkania się z Wami podczas tego warsztatu, po to, byście poczuli i doświadczyli tej cudownej częstotliwości bycia sobą! 
Déborah Waknine
OPINIE UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW z Déborah Waknine

Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy, jaką wykonuje Deborah. Jej niesamowity spokój, pełne skupienie, intuicja - przynoszą wspaniałe rozwiązania. Dzisiejsze przypadki były bardzo poruszające. Wdzięczność dla Instytutu za zaproszenie Debory do ponownej współpracy i zorganizowanie tych zajęć. Ogromna wdzięczność dla Debory za jej OBECNOŚĆ.
Małgorzata


Dziękuję ślicznie za cześć teoretyczną wykładu. Proszę przekazać moją wdzięczność i życzliwość Deborah Waknine. Karty 22 Iskry Życia były kartami, które jak zobaczyłam w internecie to natychmiast wiedziałam, że muszę je kupić! Miałam wziąć udział w kursie z innej szkoły z systemu odczytywania planu duszy (również w oparciu o energię alfabetu hebrajskiego), ale został przełożony termin na datę wesela mojej siostry. Tydzień później przeczytałam na stronie na Facebooku IWW informacje o kursie z Deborah. ☺️Mam nadzieję że moje podziękowanie i błogosławieństwo zostanie przekazane autorce, jej praca jest dla mnie bardzo ważna. :)

Patrycja


Świetne warsztaty i tłumaczenie. Bardzo fajnie, że tłumaczka jak sama nie rozumiała to dopytywała 👍🏻
Kasia


Bardzo inspirujący warsztat! 😊
KamilaDeborah Waknine Déborah Waknine: terapeutka i wykładowca. Prowadzi warsztaty w Europie i Kanadzie. Wraz z Gerardem Athiasem stworzyła grę terapeutyczną "22 Iskry Życia". Przez wiele lat pobierała nauki u białego szamana. W swojej pracy opiera się m.in. na dekodowaniu. Badanie mądrości i symboliki 22 liter hebrajskich poprzez nauki Kabały dało jej ważną perspektywę, która umożliwiła badanie nieskończonych zasobów leczniczych, które posiada każdy z nas.


Wybierając odpowiedni rodzaj biletu, możesz kupić warsztat w pakiecie z warsztatem szamańskim: Przebudzenie świętego ognia - Déborah Waknine: 10.10.2021
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/swietyogien

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Rutuał przejścia w 2022 rok
już niedostępne 360,00 zł -
  Odzyskaj swoją Iskrę Życia + rytuał przejścia w 2022
już niedostępne 997,00 zł -
  Odzyskaj swoją Iskrę Życia: 7-8 stycznia
już niedostępne 748,00 zł -
  Odzyskaj swoją Iskrę Życia: 4-5 grudnia
Wyprzedane 748,00 zł Wyprzedane