Zostawiam ciężary, witam lekkość - warsztaty wyjazdowe dla kobiet

location icon
Pensjonat Dworek Polski Chojno 25, Nieżywięć
calendar icon
Od 8 wrz 16:00 do 11 wrz 16:00
ticket icon
Od 1 600,00 zł

🌺Zapraszamy na wyjazdowe warsztaty dla kobiet: Zostawiam ciężary, witam lekkość. W przepływie kobiecej mocy.

🌺Będziemy budzić naszą kobiecą energię, zanurzać się w mocy kobiecych jakości, doświadczać przepływu, uwolnienia, pożegnania ciężarów i przywitania lekkości, aby kreować życie w zgodzie z własnymi wartościami i potrzebami.

🌺W połączeniu ze swoją wewnętrzną mocą, ze swoim sercem, czuciem, ruchem, głosem...

🌺Uwolnimy stare wzorce i blokady.
Rozmrozimy to, co w nas zamrożone.
Miłością, delikatnością obejmiemy te części nas, które potrzebują jeszcze uważności, zaopiekowania, uzdrowienia..

🌺To będzie wyjątkowe spotkanie: prawdziwa celebracja kobiecości, uwalnianie tego, co już nam nie służy, witanie nowych, świeżych jakości, niosących harmonię i lekkość.

Warsztaty transformacji połączone z głębokim relaksem i odpoczynkiem - wspierać nas w tym będzie przestrzeń: bliskość natury, dworek zarezerwowany tylko dla uczestniczek, komfortowe pokoje i strefa spa.

👉Kiedy i gdzie?
8-11 września 2022 r.
Rozpoczynamy o 16.00 w czwartek
(od 15.00 zakwaterowanie), kończymy o 16.00 w niedzielę.

👉Pensjonat Dworek Polski
(zarezerwowany tylko dla nas,
cały do dyspozycji uczestniczek)👉Adres:
87-326 Nieżywięć,
Chojno 25
Pojezierze Brodnickie
(ok. 3 godz. drogi z Warszawy,
2 godz. z Łodzi, 2 godz. z Gdańska)

🌺W programie m.in.:

🦋Ceremonie i codzienne warsztaty w kręgu: będziemy DOŚWIADCZAĆ czym jest energia kobieca, łączyć się ze swoją wewnętrzną mądrością, z intuicją, z tą, która wie, zanurzymy się w przestrzeń serca, doświadczymy czucia na głębokich poziomach, uruchamiając głęboki przepływ kobiecej energii. Z czułością będziemy dotykać naszych części, które potrzebują objęcia miłością i uzdrowienia.
🦋Ustawienia systemowe w nurcie Berta Hellingera i głęboka praca z rodem.
Tzw. ciche ustawienia systemowe są przestrzenią do wglądu na temat tego, co stanowi dla nas blokadę, nie pozwala nam pójść dalej w różnych aspektach naszego życia: zdrowie, relacje, finanse, rozwój, rodzicielstwo, etc. Każda z uczestniczek będzie miała możliwość własnej pracy ustawieniowej w dowolnym wybranym przez siebie temacie. Tym samym, każda z uczestniczek będzie mogła doświadczyć dotknięcia i transformowania wzorca, który stanowi wewnętrzną blokadę pójścia po więcej, pójścia do siebie. W życiu każdego z nas ukryte dynamiki i tzw. lojalność rodowa stanowi barierę utrudniającą pójścia do własnego szczęśliwego życia. Np. tak, jak rodzice, dziadkowie tracimy, odmawiamy sobie prawa do sukcesu, chorujemy, rezygnujemy z miłości, itd. Wgląd, którego doświadczamy w czasie ustawienia, jest potężnym filarem naszej zmiany.


🦋Kąpiel w dźwiękach mis i gongów
Koncert, który przynosi relaks i uzdrowienie. Spektrum dźwięków jest ogromne i sposoby ich oddziaływania niezliczone. Naturalne instrumenty, które będą nas otaczać, dostrojone są do częstotliwości 432Hz by w pełni z Tobą zarezonować i wesprzeć Cię w procesie uwalniania i regeneracji. Gongi, misy tybetańskie, misy kryształowe, dzwoneczki koshi, bębny szamańskie, kij deszczowy sprawiają, że masaż wibracją dźwięku wnika subtelnie, ale głęboko na poziom komórkowy Twojego ciała i ducha.

🦋Poranki z Gimnastyką Słowiańską i Słowiańskim Powitaniem Słońca Jaryło.
Każdego ranka będziemy praktykować gimnastykę słowiańską: w pełni kobiece ćwiczenia podobne do tańca, ukierunkowane na odczuwanie swojego ciała i kontaktu z nim. Gimnastyka słowiańska to holistyczny system pracy z ciałem, które kobiety przekazywały sobie od wieków dla zachowania zdrowia, płodności i harmonii w rodzie.

Ćwiczenia są proste a jednocześnie bardzo skuteczne, przeznaczone dla kobiet w każdym wieku.
Ich praktyka pozwala zaobserwować:
*wzmocnienie a zarazem rozluźnienie poprzez uwolnienie napięć w obszarze miednicy i bioder;
*otwarcie klatki piersiowej;
*wydłużenie kręgosłupa a w szczególności odcinka szyjnego;
*wyregulowanie układu hormonalnego poprzez automasaż nadnerczy, gruczołów limfatycznych wokół piersi oraz grasicy;
*przywrócenie funkcji narządów rodnych;
*przypływ sił i wigoru bez długotrwałego wysiłku.

🦋Gimnastyka Jaryło o wschodzie Słońca
- to ludowa słowiańska praktyka powitania słońca
- to od niej będziemy rozpoczynać każdy dzień.

🦋Medytacja w ruchu z elementami tańca spontanicznego. Medytacja kundalini uwalniania z ciała napięcia, blokady, zastoje energetyczne, uruchamiania w ciele przepływu życiowej energii. Przynosi efekt ukojenia, wyciszenia, ale też pogłębienie odczuwania ciała, pobudza zmysły i energię seksualną. Przez wielu terapeutów jest rekomendowana jako terapia antystresowa i antydepresyjna.

🦋Aromaterapia:
Warsztat o tym, jak olejki eteryczne wpływają na emocje i jak stworzyć własne perfumy terapeutyczne.
Podczas warsztatów:
opowiemy, w jaki sposób olejki oddziałują na mózg;
podpowiemy, po jakie olejki i dlaczego warto sięgnąć w konkretnych stanach emocjonalnych;
przedstawimy najlepsze mieszanki olejków eterycznych na emocje;
pomożemy stworzyć własne perfumy terapeutyczne - takie, które będą dostosowane do Twoich potrzeb.
Na warsztatach stworzysz mieszankę olejków terapeutycznych dopasowaną do własnych, indywidualnych potrzeb, zabierając ze sobą na dalszą drogę tzw. perfumy mocy.

🦋Cowieczorna celebracja kobiecości w strefie SPA:
tylko do dyspozycji uczestniczek: sauna, jacuzzi, grota solna.

🦋Dodatkowo w czasie pobytu na warsztatach każda z uczestniczek otrzyma masaż Kobido - godzinny liftingujący japoński masaż twarzy


🌱Cena:
Perzy kalkulacji proszę uwzględnić cenę za warsztaty oraz cenę za nocleg z pełnym wyżywieniem wege (śniadanie, obiad, kolacja, serwis kawowy w czasie warsztatów).

💎Cena za warsztaty:1400 zł przy zgłoszeniu i wpłacie zadatku do końca maja 2022 r.
1500 zł przy zgłoszeniu i wpłacie zadatku do końca czerwca 2022 r.
1600 zł przy zgłoszeniu i wpłacie zadatku do końca lipca 2022 r.
1700 zł przy zgłoszeniu i wpłacie zadatku po 30 lipca 2022 r.

Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 700 zł.

Pozostałą kwotę za warsztaty można wpłacić w dowolnym terminie (całość lub ratalnie, wedle uznania i możliwości), także gotówką w dniu warsztatów.

💎Cena noclegów od czwartku do niedzieli w pokojach dwu- i trzyosobowych z pełnym wyżywieniem wegetariańskim:
630 zł - płatne na miejscu w dniu warsztatów

Jakość i komfort pokoi można sprawdzić na stronie internetowej Pensjonatu Dworek Polski.

Liczba miejsc jest ograniczona (zapraszamy i z radością przywitamy 14 kobiet).
Decyduje kolejność zgłoszeń popartych wpłatą zadatku

WAŻNE: 

W serwisie Evenea można wykupić udział w warsztacie poprzez wpłacenie całej kwoty za warsztat (kwotę w wysokości 630 zł uczestniczki dopłacają na miejscu).

Jeśli chcesz z korzystać z płatności podzielonej na zadatek 700 zł i drugą część - proszę o kontakt mailowy, 

Przez proces zmian prowadzić Was będą:💓Katarzyna Kuligowska: od lat prowadzi warsztaty w kręgu dla kobiet, certyfikowana terapeutka ustawień systemowych, coach pracy z kobiecą energią, terapeutka energetycznej pracy z ciałem w nurcie hawajskiego rytualnego masażu Lomi Lomi Nui, opiekunka kierunku i wykładowca przedmiotów na Psychologii pozytywnej, propagatorka holistycznego podejścia do zmiany: łączenia sfery umysłu i emocji z mądrością ciała i duszy.💓Katarzyna Biernat: certyfikowana instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej w Tradycji Białoruskiej uczennica Oksany Pawłowskiej, dyplomowana naturoterapeutka, terapeutka holistycznej pracy z ciałem poprzez hawajski masaż Lomi Lomi Nui, masaż tajski, masaż dźwiękiem za pomocą terapeutycznych instrumentów takich jak gongi i misy tybetańskie, konchowanie uszu, stawianie baniek ogniowych.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Podana cena stanowi cenę warsztatów. Do ceny warsztatów proszę doliczyć kwotę 630 zł za noclegi oraz pełne wyżywienie (płatne gotówką w dniu warsztatów). cena do końca maja

Podana cena stanowi cenę warsztatów. Do ceny warsztatów proszę doliczyć kwotę 630 zł za noclegi oraz pełne wyżywienie (płatne gotówką w dniu warsztatów).

już niedostępne 1 400,00 zł -
Podana cena stanowi cenę warsztatów. Do ceny warsztatów proszę doliczyć kwotę 630 zł za noclegi oraz pełne wyżywienie (płatne gotówką w dniu warsztatów). cena do końca czerwca

Podana cena stanowi cenę warsztatów. Do ceny warsztatów proszę doliczyć kwotę 630 zł za noclegi oraz pełne wyżywienie (płatne gotówką w dniu warsztatów).

już niedostępne 1 500,00 zł -
Podana cena stanowi cenę warsztatów. Do ceny warsztatów proszę doliczyć kwotę 630 zł za noclegi oraz pełne wyżywienie (płatne gotówką w dniu warsztatów). cena do końca lipca

Podana cena stanowi cenę warsztatów. Do ceny warsztatów proszę doliczyć kwotę 630 zł za noclegi oraz pełne wyżywienie (płatne gotówką w dniu warsztatów).

31 Lipca 2022 1 600,00 zł
Podana cena stanowi cenę warsztatów. Do ceny warsztatów proszę doliczyć kwotę 630 zł za noclegi oraz pełne wyżywienie (płatne gotówką w dniu warsztatów). cena do końca sierpnia

Podana cena stanowi cenę warsztatów. Do ceny warsztatów proszę doliczyć kwotę 630 zł za noclegi oraz pełne wyżywienie (płatne gotówką w dniu warsztatów).

Jeszcze niedostępne
od 1 Sierpnia 2022 (Poniedziałek)
1 700,00 zł -