Zarządzanie Rozwój osobisty

Webinar - Zmiana ma wielkie oczy - jak przekonać zespół do zmian?

location icon
online
calendar icon
Od 17 mar 9:00 do 17 mar 10:30

Zapisz się na bezpłatny webinar! 

Słowo "zmiana" jest w XXI wieku odmieniane przez wszystkie przypadki. Niektórych zmian się spodziewamy, inne nas kompletnie zaskakują. Zła wiadomość jest taka, że musimy być przygotowani na jedne i drugie. Dobra wiadomość jest taka, że jest to naprawdę możliwe.

Podczas webinaru przyjrzymy się temu, co może zrobić dobry HR Manager, by zespoły radziły sobie ze zmianami lepiej niż dziś. Porozmawiamy o kompetencjach, w które powinniśmy wyposażać pracowników, by zmiany były przez nich akceptowane oraz inicjowane.

Podpowiemy, jak może wyglądać współpraca działu HR i managerów, by zmiany były przeprowadzane gładko i skutecznie.

Główne zagadnienia, jakie poruszymy:

1. Nieprzewidywalna rzeczywistość VUCA

2. Rollercoaster zmian - czy na pewno masz zapięte pasy?

3. Kompetencje niezbędne do radzenia sobie ze zmianami

Nasze spotkania:

  • Są w formule porannej kawy (spotykamy się o godz. 9:00)
  • Nie są nagrywane (dla Waszego komfortu wypowiedzi)
  • Po części oficjalnej zapraszamy do 30 minut networkingu - wtedy obecność jest możliwa tylko z odsłoniętymi kamerkami, chcemy Was poznać i żebyście mogli poznać się nawzajem
  • Opatrzone są bonusem-niespodzianką dla każdego z uczestników

Adresaci webinaru

Pracownicy działów HR.  

O trenerce

Maja Lose - trenerka biznesu, konsultantka, tutorka. Absolwentka kierunku Zarządzanie i Marketing na Politechnice Wrocławskiej oraz Podyplomowego Studium Pedagogicznego. Zdobyła doświadczenie managerskie pracując w międzynarodowej firmie oraz prowadziła proces restrukturyzacji w spółce należącej do dużej polskiej grupy kapitałowej. Wpiera pracowników firm w budowaniu kompetencji XXI wieku takich jak: odporność na zmiany, współpraca, kreatywność i kompetencje liderskie. Autorka scenariuszy zgrywalizowanych szkoleń oraz programów rozwojowych opartych o VR. Jako praktyk najczęściej pracuje z managerami.

Prowadziła szkolenia m.in. dla: Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii, Kuehne Nagel, DSV Logistic, Inter Cars, Santander Consumer Bank, Orbis, Ferrero, Kompania Piwowarska, ORANGE, ING Bank Śląski, Pneumat, UNITY, Luxmed, BNP Parribas

Specjalizacja trenerska: kompetencje liderskie dla managerów i pracowników, akademie managera na różnych poziomach, zarządzanie zmianą, budowanie twórczego środowiska pracy. 

Warunki udziału

Udział w webinarium jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia udziału od organizatora na maila podanego w formularzu zgłoszeniowym. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona i o uczestnictwie w wydarzeniu może decydować kolejność logowania. SPOTKANIE NIE BĘDZIE NAGRYWANE. ZAPRASZAMY DO ZOBACZENIA SIĘ Z NAMI "NA ŻYWO". 


Organizator

Human Partner - firma konsultingowo-szkoleniowa. Poprzez szkolenia oferujemy Klientom pozytywne zmiany w ludziach i w całym przedsiębiorstwie. Myślimy długodystansowo, kompleksowo i efektywnie.

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie tworzenia dedykowanych programów rozwojowych dla pracowników. Potwierdzeniem tego jest zdobycie w 2018 roku międzynarodowej nagrody Komisji Europejskiej - VET EXCELLENCE AWARDS - Training at work Award 2018.

>>ZOBACZ NASZE CASE STUDIES

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wydarzenie bezpłatne Webinar - Zmiana ma wielkie oczy - jak przekonać zespół do zmian?

Wydarzenie bezpłatne

Wyprzedane Brak wolnych miejsc