Południk21: Biebrzańska Szkoła Zielarstwa

location icon
Warszawa
calendar icon
Od 23 maj 7:30 do 23 maj 21:00

7.30 zbiórka na parkingu przed Pałacem Kultury i Nauki od strony Kinoteki (7.03.2021). Wyruszamy o godzinie 7.35. Planowany powrót około godziny 21.00


BIEBRZAŃSKI PARK NARODOWY (spacer: dzikie zioła i rośliny jadalne) - spotkanie z Agnieszką Zach słyną przyrodniczką, którą większość z nas zna z jej przydomku "Biebrzańska Wiedźma". Wspólnie wyruszymy na pieszą wędrówkę na łąki Biebrzańskiego Parku Narodowego pełne wiosennych ziół i roślin jadalnych. Agnieszka nauczy nas: rozpoznawać, zbierać i przechowywać rośliny z ziołowej apteki! Spacer ma charakter warsztatów w plenerze!


OBIAD (opcjonalnie) - obiad z tradycyjna kuchnią Podlasia w "Stodole Snów" (dla chętnych, płatny dodatkowo 35 zł/uczestnik).

Po obiedzie możliwość zakupu regionalnych produktów (od słoików z pysznościami po ziołowe maści czy ceramikę).


ZIELARSKIE OPOWIEŚCI ZNAD BIEBRZY - wykład w słynnej "Stodole Snów". Będzie to opowieść o bogactwie dzikich roślin wykorzystywanych w ludowej medycynie, w kuchni, czasem służących "złym" celom! Dawniej o ziołach i mających "moc" roślinach przekazywano wiedzę pokoleniowo. Czas industrializacji przerwał ogniwa, które prowadziły do wiedzy zdobywanej i przekazywanej pokoleniowo od pradziejów! Wiedźma postara się te ogniwa połączyć na nowo!


Wyjazd w drogę powrotną, planowany przyjazd do Warszawy około godziny 21.00.


UWAGA: kolejność realizacji programu może ulec zmianie!


WYJAZD ZOSTANIE ZORGANIZOWANY PRZY GRUPIE MINIMUM 20 OSÓB


DODATKOWY REGULAMIN W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ COVID 19:

- W trakcie przejazdu i w pomieszczeniach obowiązuje BEZWZGLĘDNY nakaz noszenia maseczki/przyłbicy/chusty etc.

- Z uczestnictwa w wycieczce skorzystać osoby, które bezpośrednio przed wyjazdem złożą oświadczenie, że w ciągu 14 dni poprzedzających wyjazd nie miały żadnych niepokojących objawów oraz nie kontaktowały się z osobami chorymi lub przebywającymi na kwarantannie (słownie przed wejściem do autokaru)

- Uczestnik, u którego widoczne będą objawy takie jak wysoka temperatura (powyżej 37,5 st. C), kaszel, duszności - nie będzie mógł wziąć udziału w wycieczce

- Uczestnicy są zobowiązani do dezynfekcji rąk każdorazowo przed wejściem do autokaru

- W czasie spaceru uczestnicy zachowają pomiędzy sobą min. 2 metrowy odstęp


CENA: 135 zł/uczestnik


CENA ZAWIERA:

- transport: autokar lub bus klasy turystycznej (klimatyzacja, DVD),

- opiekę pilota,

- opiekę przewodnika lokalnego,

- bilet wstępu do Biebrzańskiego Parku Narodowego,

- ubezpieczenia NNW i KL (Signal Iduna),

- opłaty drogowe, 


CENA NIE ZAWIERA:

- kosztów wykładu w "Stodole Snów" płatnych obligatoryjnie w dniu wyjazdu 40 zł/uczestnik,

- ewentualny kosztów obiadu (płatne dodatkowo dla chętnych 35 zł/uczestnik),


REZERWACJA:

INFORMACJE DODATKOWE:

- Po rejestracji przez portal Evenea.pl prosimy oczekiwać na informacje dotyczące szczegółów płatności oraz umowę (otrzymają je Państwo drogą mailową w ciągu 24h od momentu dokonania rezerwacji).

- Prosimy o dokonanie wpłaty (135 zł/uczestnik) za wycieczkę w ciągu 72 godzin. Wpłata stanowi potwierdzenie Państwa rezerwacji. W wypadku niedokonania wpłaty zadatku, rezerwacja zostanie automatycznie anulowana. Numer konta oraz dane do przelewu otrzymają Państwo w mailu (zostanie on wysłany w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji). Jeśli nie odnajdą Państwo wiadomości w skrzynce odbiorczej, prosimy o sprawdzenie spamu.

- wpłata oznacza akceptację Ogólnych Warunków Umowy WawaGra (OWU WawaGra) oraz Ogólnych Warunków Ubezpieczenia NNW (OWU SIGNAL IDUNA NNW KRAJ) dostępne pod linkiem: http://wawagra.waw.pl/.../16/ogolne-warunki-ubezpieczen-nnw/

- podawane przy rejestracji dane przetwarzane są wyłącznie na potrzeby realizacji bieżącej usługi turystycznej oraz zapisane zostają w dokumentacji księgowej sporządzanej dla potrzeb rozliczeń z Urzędem Skarbowym.

- po zakończeniu realizacji usługi firma WawaGra nie przetwarza Państwa danych ani nie zostają one umieszczone w żadnej bazie Klientów.

- dane zbierane są poprzez Platformę Biletową "Evenea" przestrzegającą zasad polityki ochrony prywatności: https://evenea.pl/polityka-prywatnosci

-zajmowanie miejsc w autokarze odbywa się zgodnie z kolejnością dokonywania rezerwacji.

Serdecznie zapraszamy!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Kup bilet
już niedostępne 130,00 zł -