Zawartości. Ponad

location icon
SWPS Wrocław Aleksandra Ostrowskiego 30b, Wrocław
calendar icon
Od 3 kwi 17:00 do 3 kwi 22:00

Zawartości to forum wymiany idei dla ludzi głodnych wiedzy, poszukujących inspiracji i głębszego wglądu w otaczającą nas rzeczywistość. To okazja, aby poznać przedstawicieli środowisk nauki, biznesu, kultury, sztuki i opinii publicznej, a także prelegentów, których nie można spotkać na żadnej konferencji branżowej. Dla wszystkich, którzy w piątkowy wieczór chcą porozmawiać o tym, co wartościowe.

Motyw czwartej edycji Zawartości opieramy na słowie: "Ponad". Poszukujemy doświadczeń, które wychodzą ponad możliwości, oczekiwania i czasy. Sprawdzamy źródła działań, które wykraczają ponad granice i wyobrażenia oraz badamy, jakie znaczenie mają dla funkcjonowania otaczającej nas przestrzeni. Eksperci tegorocznej edycji opowiedzą o tym, jak zachowania wychodzące ponad panujący status quo, stały się źródłem nowej wiedzy i pogłębiania insightów.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny
już niedostępne 20,00 zł -
Kupując bilet oświadczasz, że jesteś studentem SWPS Wrocław i wyrażasz zgodę na wylegitymowanie przed wejściem na wydarzenie. Bilet student SWPS

Kupując bilet oświadczasz, że jesteś studentem SWPS Wrocław i wyrażasz zgodę na wylegitymowanie przed wejściem na wydarzenie.

Wyprzedane bezpłatny Brak wolnych miejsc