Zarządzanie sobą w czasie 09.09.2023 od 400 PLN Creative Business Training Warszawa

location icon
Centrum Szkoleniowe Wspólna 56, Warszawa
calendar icon
Od 9 wrz 9:00 do 9 wrz 16:00
ticket icon
Od 400,00 zł

Zarządzanie sobą w czasie 09.09.2023 Warszawa - szkolenie od 400 PLN 

Zarządzanie sobą w czasie to kluczowa kompetencja i jedna z najważniejszych w zakresie efektywności osobistej. Dzięki udziałowi w szkoleniu uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób bardziej efektywnie wyznaczać cele i zadania długoterminowe i krótkoterminowe, poznają narzędzia do efektywnego zarządzania sobą w czasie, dowiedzą się jakie znaczenie ma zarządzanie sobą w czasie w odniesieniu do wartości i stylu życia, a przede wszystkim zwiększą kompetencje w zakresie efektywności osobistej.

Szkolenie dla osób indywidualnych, pracowników firm i korporacji, na stanowiskach specjalistycznych, sprzedażowych, menadżerskich lub przygotowujących się do objęcia stanowiska lidera ale również właścicieli firm, trenerów i coachów, osób świadomie budujących markę osobistą i rozwijających kompetencje w zakresie efektywności osobistej.

Program szkolenia:

1) Wyznaczanie celów i zadań jako kluczowy element zarządzania sobą w czasie

2) Przygotowanie planu działania z użyciem kalendarza lub notatnika

3) Metody egzekwowania realizacji celów - tworzenie własnego Kwadratu Eisenhowera

4) Analiza własnego zarządzania sobą w czasie

5) Metody zarządzania sobą w czasie

6) Świadome zarządzanie sobą w czasie w odniesieniu do własnego stylu życia

7) Motywacja jako ważny element efektywności osobistej

Metodologia:

Szkolenie prowadzone jest w formie warsztatów z wykorzystaniem narzędzi takich jak m.in.: burza mózgów, dyskusja, mini wykład, praca indywidualna. Szkolenie odbywa się online, co oznacza, iż wymagany będzie dostęp do internetu w czasie szkolenia.

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa w szkoleniu "Zarządzanie sobą w czasie".

Cena szkolenia 800 PLN

Cena promocyjna - limitowana pula biletów 400 PLN

Organizator: Konstancja Heidner

https://www.linkedin.com/in/constanceheidner/

Absolwentka studiów ekonomicznych o kierunku "Rachunkowość Przedsiębiorstw" oraz podyplomowych: "Psychologii w biznesie" w SWPS w Warszawie oraz "Coachingu menedżerskiego" na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Skończyła kilkaset szkoleń z zarządzania, marketingu, występów publicznych oraz szkolenia certyfikujące ICF. Od sierpnia 2019 rozpoczęła Mini MBA w Berlinie.Zdobyła kompetencje managerskie i przywódcze pracując przez kilkanaście lat na stanowiskach kierowniczych w największych korporacjach m.in. Citibank Handlowy S.A., Bank Millenium S.A., Grupa PZU i Warta oraz prowadząc firmy. Od 10 lat aktywnie działa na rynku e-commerce i współpracuje z firmami międzynarodowymi. Prowadzi szkolenia i coachingi dla zespołów. Od kilku lat jest członkiem klubów międzynarodowych m.in. Harvard Business Review Polska. Obecnie właścicielka Madame Elegance oraz Creative Business Training. k:+48 608 082 269

Creative Business Training, ul. Sienna 9, 70-542 Szczecin

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Zarządzanie sobą w czasie Warszawa
2 Września 2023, 23:59 400,00 zł
  Zarządzanie sobą w czasie Warszawa
2 Września 2023, 23:59 800,00 zł