Zakończenie roku szkolnego klas 8 i pożegnanie absolwentów

location icon
Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego Przybyszewskiego 37a, Poznań
calendar icon
Od 26 cze 10:00 do 26 cze 10:00

Jeszcze kilka miesięcy temu nie wyobrażaliśmy sobie, że uroczystość zakończenia roku szkolnego będzie odbywała się w tak niezwykłych okolicznościach. Tym bardziej żaden z naszych uczniów nie myślał, że kończąc podstawówkę, będzie odbierał świadectwo w sali, w której wręczane są dyplomy ukończenia studiów.


Ten rok szkolny powinien być zapamiętany przez ósmoklasistów jako czas chwytania ostatnich pięknych chwil spędzonych razem i celebracja opuszczenia murów szkoły, w której spędzili wiele lat. 

Niestety, większość z naszych już-prawie-absolwentów będzie kojarzyć swój ostatni rok w Społecznej Jedynce z poczuciem izolacji, niepewności i bycia okradzionym przez aktualną sytuację epidemiologiczną.

Po kilku miesiącach edukacji zdalnej, w której budowanie społeczności szkolnej i wszelkie wydarzenia odbywały się tylko online, chcemy dać uczniom klas ósmych możliwość pożegnania się z sobą, nauczycielami i szkołą. Pożegnania niezdalnego, tym razem bez pośrednictwa elektroniki.

Wyjątkowe okoliczności skłaniają nas do organizacji uroczystości poza budynkiem szkoły - absolwentów pożegnamy w miejscu, w którym jeszcze niedawno świętowaliśmy jubileusz trzydziestolecia Społecznej Jedynki, w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Medycznego.

Zorganizowanie tego wydarzenia wymaga od nas przestrzegania zasad i wytycznych sanitarnych. 

Wszystkie z nich umieściliśmy tutaj: 

https://docs.google.com/document/d/1B1Tp8HuR44expR...

Najważniejsze zasady:

1. W uroczystości uczestniczyć mogą wyłącznie absolwenci oraz ich rodzice oraz pracownicy szkoły.

2. Każdy uczestnik (absolwent, rodzic, pracownik) musi zarejestrować się na wydarzenie i pobrać lub wydrukować bilet. Termin rejestracji: do 24 czerwca

3. Udział w uroczystości wymaga złożenia oświadczenia o byciu osobą nie zakażoną oraz nie przebywaniu na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

4. Miejsca w sali są numerowane i będą przypisane każdemu z uczestników.

5. Podczas uroczystości, a także przed nią i po niej na terenie obiektu obowiązkowe jest zachowanie dystansu społecznego i zakrycie nosa i ust.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zakończenie roku szkolnego klas 8 i pożegnanie absolwentów
już niedostępne -