Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych - Kobieca Strona Biznesu

location icon
Kawiarnia Mag Caffe 3 maja 4/12, Dąbrowa górnicza
calendar icon
Od 24 wrz 17:00 do 24 wrz 19:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach  "Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych", które ma na celu zrzeszanie przedsiębiorczych kobiet Zagłębia Dąbrowskiego i Śląska! 

Tym razem zapraszamy Was na inspirujące spotkanie z Moniką Janowiec, która opowie nam o kobiecej stronie biznesu! Jak radzi sobie jako kobieta w biznesie, z jakimi przeciwnościami musiała się spotkać? Czy warto traktować klientów indywidualnie?

Zapraszamy 24 września o 17:00 do kawiarni Mag Caffe!


Monika Janowiec - właścicielka i doświadczony ekspert w Louise Instytut Hair&Beauty

Co mówi do swoich klientów Monika: "To ogromne szczęście tworzyć Louise dla Was. Wiem, jak bardzo wspaniałymi Osobami jesteście - jak wiele ode mnie wymagacie, ale i jednocześnie jak wiele potraficie od siebie dać. Współpracownicy to specjaliści, na których zawszę mogę liczyć, którzy są ze mną i wspólnie tworzymy Louise Institut Rodzina, dom, praca, pasja - Muszę przyznać, ze mam ogromne szczęście mieć wszystko co kocham wokół siebie. Jeśli mnie znasz, wiesz jak wiele mnie to kosztowało. To wszystko było wędrówką pod prąd, ale ona była i jest tego warta. I dzisiaj patrząc na swoje logo jestem dumna"

Zapraszamy wszystkie Panie z Zagłębia do tworzenia naszej przedsiębiorczej społeczności! Nie ważne czy masz własną firmę, jesteś na urlopie macierzyńskim czy pracujesz na etacie - zapraszamy! 

Miejsce spotkania: Mag Caffe ul. 3 maja 4/12

Godzina: 17:00Dołączcie do naszej grupy na Facebooku stworzonej dla przedsiębiorczych kobiet z Zagłębia, zainteresowanych rozwojem swojej firmy lub kariery.
Jeśli pragniesz uczyć się od innych, rozwijać własne projekty, ale też dzielić swoimi doświadczeniami, trafisz w odpowiednie miejsce.
Znajdziesz tam wzajemną motywację i inspirację, praktyczne porady, miejsce promocji i okazje do networkingu.

https://www.facebook.com/groups/907399539471035/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Spotkanie Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych - Kobieca Strona Biznesu z Moniką Janowiec

dostępnych: 19

już niedostępne -