Koncerty, Festiwale, Rozrywka

Gra miejska: Zagadki historii - od śląskiej reduty do śląskie.eu​

location icon
Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach ul. Jagiellońska 25, Katowice
calendar icon
Od 23 wrz 10:00 do 23 wrz 14:30

WYCZERPANA PULA MIEJSC NA GRĘ! DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DRUŻYNOM, KTÓRE SIĘ ZAPISAŁY I DO ZOBACZENIA W PONIEDZIAŁEK NA STARCIE!Gra miejska: Zagadki historii - od śląskiej reduty do śląskie.eu

Zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa śląskiego do niezwykłej gry toczącej się na ulicach Katowic!

O co chodzi? Poruszamy się po mieście, znajdujemy różne punkty, wykonujemy zadania - wszystko jak najdokładniej i jak najszybciej.

Tematyka? Gra dotyczy historii naszego regionu od Powstań Śląskich do współczesności oraz pokazuje korzyści płynące z obecności Polski w strukturach Unii Europejskiej.

Dlaczego? Bo to naprawdę super zabawa! Liczne zagadki, szyfry, zadania i wiele, wiele śmiechu podczas tej gry!

Potrzebujesz dodatkowej motywacji...? No dobra. Dla najlepszych zespołów mamy nagrody. Jakie? Wycieczka do Parlamentu Europejskiego w Brukseli, hulajnogi, sprzęt elektroniczny…

Kiedy? 23.09 (poniedziałek). Startujemy o 10:00, kończymy o 13:00. Rozdanie nagród około 13:30.

Gdzie? Startujemy w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach (ul. Jagiellońska 25)... a lokalizację mety poznacie na starcie :)

Dla kogo? Dla uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa śląskiego.

Ile nas może być? Rejestrujemy 4-osobowe grupy (3 uczniów i 1 pełnoletni opiekun - nauczyciel (zapisy na https://evenea.pl/event/zagadkihistorii/).

Ile to kosztuje? Za darmo - for free :)

Na co czekasz? Też nie wiemy. Zapisuj się :)

UWAGA: Zapisów drużyn dokonuje nauczyciel. Każdy z uczniów musi dostarczyć pisemne zgody (poniżej) podpisane przez prawnego opiekuna (uczestnicy niepełnoletni) lub przez siebie (uczestnicy pełnoletni).

regulamin gry regulamin gry

zgoda na udział w grze zgoda na udział w grze

zgoda na przetwarzanie danych osobowych

zgoda na przetwarzanie danych osobowych wraz z wizerunkiem

Organizatorem wydarzenia "Gra miejska: Zagadki historii - od śląskiej reduty do śląskie.eu" jest Śląski Urząd Wojewódzki we współpracy z Cudotwórnia Events.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwiga Wiśniewska.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Nauczyciel wpisuje swoje dane jako osoba rejestrująca. Nauczyciel to pierwszy uczestnik, pozostali uczestnicy to uczniowie. Rejestracja drużyny na grę miejską

Nauczyciel wpisuje swoje dane jako osoba rejestrująca. Nauczyciel to pierwszy uczestnik, pozostali uczestnicy to uczniowie.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc