Szkolenie online "Zacznij zarabiać w internecie"

location icon
Szkolenie online Dostęp zdalny, Dla uczestnikw
calendar icon
Od 19 sty 10:00 do 19 sty 11:15

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Firmy Jutra zapraszają na bezpłatne szkolenie online "Zacznij zarabiać w internecie", poświęcone prezentacji nowego instrumentu wsparcia dla przedsiębiorców. Wydarzenie odbędzie się 19.01.2021 r., w godz. 10.00-11.15.

Podczas szkolenia pokażemy:

- jakie elementy mają wpływ na widoczność strony internetowej Twojej firmy w wyszukiwarce,

- na co warto zwrócić uwagę tworząc treści na stronę,

- jakie możliwości daje wizytówka na Mapach Google,

- jak mierzyć ruch na stronie i wiele innych

oraz gdzie szukać wsparcia w ramach programu Firmy Jutra.


Udział w szkoleniu to pierwszy krok w programie Firmy Jutra. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, otrzyma dostęp do unikalnego kursu wideo, poświęconego analityce i reklamie w internecie, linki do przydatnych narzędzi i kursów oraz możliwość wzięcia udziału w dyżurach eksperckich i indywidualnych konsultacjach z doradcą Google.


Szkolenie przeprowadzi ekspertka "Firm Jutra" Ewa Wójcik. Entuzjastka szeroko pojętego marketingu internetowego i budowania zyskownych biznesów w sieci. Szczególnie interesuje się tematyką budowania i optymalizacji stron internetowych, pozycjonowaniem, content marketingiem oraz tworzeniem skutecznych kampanii reklamowych Google Ads. Na co dzień pomaga przedsiębiorcom w zakresie wykorzystania narzędzi marketingu online w celu zwiększania sprzedaży i budowania silnego wizerunku marki. Prywatnie kocha sport, podróże i ludzi z ironicznym poczuciem humoru.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na szkolenie online "Zacznij zarabiać w internecie", 19.01.2021 r., godz. 10.00-11.15.
już niedostępne -