Koncerty, Festiwale, Rozrywka DIY, Majsterkowanie, Hobby Rodzina i relacje międzyludzkie

Dzień Kreatywny Hal Targowych w Gdyni// KwieciMY - zabawy plastyczno - sensoryczne dla dzieci // 21 maja

location icon
Miejskie Hale Targowe w Gdyni- Hala Łukowa (główne wejście) Wójta Radtkego 36, Gdynia
calendar icon
Od 21 maj 10:00 do 21 maj 12:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Zapraszamy na spotkanie z Magdą Błeńską z Otwartej Pracowni Ślad w ramach Kwiecistego Dnia Kreatywnego Hal Targowych w Gdyni!

Czas: 21 maja2022; 10.00- 12.00

Start: Hala Łukowa (główne wejście)

Prowadzenie: Magdalena Błeńska i Klaudia Jarecka- Świeca, niepoprawne entuzjastki kultury opartej na współdziałaniu. W Halo Kulturze prowadzą Otwartą Pracownię Ślad - kreatywną przestrzeń działań społeczno- kulturalnych, przede wszystkim dla dzieci. Prowadzą działania integrujące i aktywizujące mieszkańców, szczególnie mające na celu zwiększenie dostępności kultury oraz poczucia sprawczości dzieci i młodzieży.

KwieciMY - zabawy plastyczno - sensoryczne dla dzieci (5-8 lat)

Czy wiesz, że rośliny kwiatowe istniały na Ziemi już 60 milionów lat temu, znacznie wcześniej niż ludzie? Zachwycają swoją różnorodnością barw, kształtów i zapachów. Są więc doskonałe do stymulowania zmysłów i rozwijania wyobraźni. Zapraszamy Was do fascynującej, kreatywnej, skupionej na procesie twórczymi i eksperymentowaniu, zabawy z kwiatami! Przecieranki, kolaże kwiatowo-ziołowe, słoiki zapachowe, pachnące zielniki artystyczne, a może drukowanie świeżymi roślinami? Wszystko to będzie możliwe do wykonania podczas warsztatów KwieciMy. Liczymy, że uda nam się pobudzić waszą ciekawość i chęć pogłębiania wiedzy o kwiatach.

Wstęp wolny! Udział bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Dzień Kreatywny Hal Targowych w Gdyni// KWIECIMY- wstęp wolny// 21 maja
Wyprzedane Brak wolnych miejsc