IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Rozwój osobisty

Warsztaty: "zGRAne JA, czyli odkryj swoje mocne strony." i "zGRAni MY, czyli jak budować dobre relacje z innymi"

location icon
Dom na Podwalu Podwale 15, Lublin
calendar icon
Od 10 maj 17:30 do 10 maj 21:30

Masz czasem takie myśli: "Nie jestem dość dobra... Niczym się nie wyróżniam... Gdybym tylko była jak... Mocne strony? Mam mnóstwo, ale słabych..."
Czujesz, że te przekonania Cię blokują i nie pozwalają żyć pełnią życia?
A może stoisz przed awansem, zawodową zmianą i potrzebujesz bardziej uwierzyć w siebie i "odkryć" swoją moc sprawczą?
Może zmagasz się z mało wspierającym otoczeniem? Chcesz od życia więcej, tylko samej jest Ci zwyczajnie trudno?

Zapraszamy Cię na nasz dwuczęściowy warsztat! 

Jego pierwsza część "zGRAne JA, czyli odkryj swoje mocne strony." już 10 maja w godzinach 17:30 - 21:30, zaś druga część: "zGRAni MY, czyli jak budować dobre relacje z innymi" odbędzie się 7 czerwca też w godzinach 17:30 - 21:30. 

Zapraszamy na pierwszy warsztat w dniu 10 maja 2019 r. na 4 godziny tylko dla siebie… bez obowiązków domowych, codziennego zabiegania, zgiełku… Spędzimy ten czas w gronie kobiet, które chcą się rozwijać i odkrywać swoje mocne strony. Poświęcimy czas na pracę w grupie i autentyczne bycie ze SOBĄ. Odkryjemy i doświadczymy na własnej "skórze" jak działają techniki coachingowe i arteterapeutyczne.

Ten warsztat to połączenie pasji, energii i mocnych stron dwóch aktywnych kobiet, które opracowały zajęcia specjalnie dla kobiet, z myślą o kobietach, aby je wspierać w rozwoju. Mamy poczucie, że powstał nam niezwykle unikatowy program, pełen uważności i kolorów. Mamy nadzieję, że będzie dla Ciebie impulsem do ZMIAN.

Na zajęciach przyjrzysz się swoim zasobom, sięgniesz do wartości. Będą też ćwiczenia pozwalające popatrzeć na blokady i trudności, z którymi zmagamy się w życiu. Będziemy odkrywać czym tak naprawdę jest autentyczność.

Na zajęciach użyjemy narzędzi typowych dla procesów coachingu np. skorzystamy ze wspaniałej gry FACES Points of You®, a także zaczerpniętych z arteterapii. Będziemy pracować z obrazem, z fotografią i będziemy lepić ze specjalnych mas plastycznych. Poznacie też nasze unikatowe GRY wspierające rozwój.

Liczymy, że na zajęciach zaplanujesz swoją zmianę, odkryjesz swoje zasoby, odważysz się na życie w zgodzie z tym, co dla Ciebie najważniejsze.

Zrób to dla siebie - zrób krok… zapisz się na warsztaty!

Druga część warsztatów "zGRAni MY, czyli jak budować dobre relacje z innymi"odbędzie się w czerwcu - wtedy skupiać się będziemy na relacjach, będziemy szukać zasobów w naszym najbliższym otoczeniu. Na tym warsztacie będziemy dookreślać czego w relacjach nam brakuje, a co jest naszą siłą. Znajdziemy przestrzeń na szukanie konkretnych rozwiązań. Będzie twórczo, refleksyjnie, ale i bardzo praktycznie.

Zapraszamy do zapisów!

Bilet tylko na warsztat "Zgrane JA" - 189 zł (10.05.2019 r. godz. 17:30 - 21:30)

Bilet tylko na warsztat "Zgrani MY" - 189 zł (07.06.2019 r. godz. 17:30 - 21:30)

Bilety na dwa warsztaty w niższej cenie - 330 zł

Warsztaty będą się odbywały w centrum Lublina.

Prowadzenie:

Joanna Grela - psycholog i coach akredytowany przez ICF na poziomie PCC (Professional Certified Coach). Współautorka książki "Coaching grupowy". Pomaga budować zgrane zespoły. Wspiera liderów tuż po awansie. Jest trenerem biznesu z 13-letnim doświadczeniem. Właścicielka własnej firmy. Wykłada na studiach podyplomowych z coachingu. Wspiera innych coachów jako mentorcoach i superwizor. Autorka bloga www.ZmienPerspektywe.pl, na którym promuje profesjonalny coaching, uważne życie i ideę "leadership po ludzku". Wierzy, że autentyczną pewność siebie można budować. Prywatnie - mama Trzech Muszkieterów.

Dorota Mączka - trener rozwoju osobistego, edukator, socjoterapeuta. Prowadzi Centrum Edukacyjno-Terapeutycznego Art-Presti w Lublinie. Pracuje w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Fascynuje ją praca z ludźmi w każdym wieku oraz odkrywanie ich potencjału i talentów. Jest ciekawa świata i lubi nowe wyzwania. Działa z pasją i niekończącą się energią. Zajmuje się rekrutacją pracowników, określa Style Myślenia i Działania ludzi wg. metodologii FRIS, dzięki czemu pomaga w wyborze ścieżki zawodowej, wskazuje mocne strony i kierunek rozwoju osobistego. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych…


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż Joanna Grela jest administratorem Pani/Pana danych osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące prawa do ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych znajdują się na stronie http://www.joannagrela.pl/kontakt/polityka-prywatn...

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Udział w warsztacie "zGRAne JA, czyli odkryj swoje mocne strony."
już niedostępne 189,00 zł -
  Udział w warsztacie "zGRAni MY, czyli jak budować dobre relacje z innymi"
już niedostępne 189,00 zł -
  Udział w dwóch warsztatach: "zGRAne JA, czyli odkryj swoje mocne strony." oraz "zGRAni MY, czyli jak budować dobre relacje z innymi"
już niedostępne 330,00 zł -