IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość

You cannot not innovate. How to implement innovation in the DNA of our organisations

location icon
Concordia Design Wrocław Wyspa Słodowa, Wrocław
calendar icon
Od 24 wrz 15:00 do 24 wrz 16:15

Jak działają przełomowe innowacje? Jak zbudować strategię nawet na sto lat? Jakie narzędzia stosować, by wprowadzić innowacje do swojej organizacji? Na te wszystkie pytania odpowiemy podczas spotkania pt. "You cannot not innovate. How to implement innovation in the DNA of our organisations".

Rozpocznie się ono w czwartek 24.09.2020 o godz. 15 w Concordia Design Wrocław na Wyspie Słodowej 7

Będzie też czas na pytania i dyskusję. 

O innowacjach w formule fireside chat porozmawiają wówczas Alain Heureux oraz Jagoda Tatarczyk, 

Wydarzenie otworzy Ewa Voelkel-Krokowicz właścicielka Concordia Design Wrocław, CEO Concordia Design. 

Alain Heureux pochodzi z Belgii, jest seryjnym przedsiębiorcą i międzynarodowym ekspertem od innowacji. W 2010 r. stworzył jeden z pierwszych inkubatorów w Brukseli, skupiający ponad 60 startupów z branży kreatywnej i kulturalnej. Organizował tam również duże wydarzenia dla firm i instytucji (The Egg Brussels i Pepibru). Obecnie The Egg Brussels służy za punkt odniesienia dla wielu innych miast i regionów. Alain jest również liderem Brussels Creative oraz Creative Ring oraz trenerem początkujących firm i dużych korporacji w ramach Virtuology Academy. Dwa główne obszary jego obecnych działań to promowanie przełomowych, wielobranżowych innowacji oraz organizowanie ekosystemów kreatywnej gospodarki.

Jagoda Tatarczyk to Business Development Manager w Concordia Design. Jest doświadczonym managerem sprzedaży i transformacji biznesu. Przez 11 lat zarządzała procesami zmian w międzynarodowej korporacji. Wspiera biznes w budowaniu strategii rozwoju i optymalizacji sprzedaży. 

Językiem wykładowym wydarzenia będzie język angielski. Liczba miejsc ograniczona

AGENDA

15.00 - 15:05 Welcome speech: Ewa Voelkel-Krokowicz

15:05 - 15:50 Fireside chat: "You cannot not innovate. How to implement innovation in the DNA of our organisations" Alain Heureux, Jagoda Tatarczyk

15:50 - 16:05 Q&A 

NETWORKING

Masz pytania? Napisz na adres m.karbowiak@concordiadesign.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
już niedostępne -