Zarządzanie Rozwój osobisty Medytacja, Duchowość

Weekend Charakteru 4MPL - edycja wiosenna 2024

location icon
Białogóra, Morze Bałtyckie
calendar icon
Od 4 kwi 20:44 do 7 kwi 12:44
ticket icon
Od 0,00 zł

Być może dzisiaj jest właściwy czas zadać sobie pytanie: kiedy ostatni raz doświadczyłeś prawdziwie męskiej przygody?

Gdy przyjedziesz na Ekstremalny Weekend Charakteru (XCC) pierwszą rzeczą jaką odkryjesz, będzie to, że nie jesteś już w środowisku, nad którym masz kontrolę. Jest tam jak na ekscytującej, pełnej adrenaliny kolejce górskiej.

Będziesz miał okazję robić rzeczy, których dotąd nie robiłeś. Odkryjesz, że męskość nie jest definiowana ilością pieniędzy na koncie. Męskość to odwaga, uczciwość, to dostępność dla rodziny, to bycie z tymi którzy Cię najbardziej potrzebują.

Ekstremalny Weekend Charakteru jest wydarzeniem, które pozwoli Ci się zresetować, aby rozpocząć od nowa. Jednak tym razem z inną perspektywą, z innym zrozumieniem Twojej sytuacji. Ostatecznie doświadczysz mocy braterstwa, niezwykłej siły, która wyblakła w świecie przeciętności i pozłacanych podróbek.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
To opcja rejestracji dla posiadaczy vouchera 4MPL z numerem. Numer należy podać w odpowiednim miejscu w czasie wypełniania rejestracji. Bilet bezpłatny - jeśli otrzymałeś Voucher na wydarzenia 4MPL

To opcja rejestracji dla posiadaczy vouchera 4MPL z numerem. Numer należy podać w odpowiednim miejscu w czasie wypełniania rejestracji.

24 Marca 2024, 23:59 bezpłatny
  Bilet uczestnictwa w XCC
3 Marca 2024, 23:59 494,46 zł
Opłata za uczestnictwo w weekendzie charakteru 4MPL (XCC). Opłacając tą kwotę masz opłacony pobyt, wyżywienie i epickie przeżycia. Bilet - udział w XCC 4MPL

Opłata za uczestnictwo w weekendzie charakteru 4MPL (XCC). Opłacając tą kwotę masz opłacony pobyt, wyżywienie i epickie przeżycia.

Jeszcze niedostępne
od 4 Marca 2024, 00:01 (Poniedziałek)
504,30 zł -