WZAJEMNA NAUKA MIĘDZYPOKOLENIOWA I JEJ WPŁYW NA POSTAWĘ CZŁOWIEKA W BIZNESIE.

location icon
calendar icon
Od 25 cze 15:00 do 25 cze 16:00
ticket icon
Od 30,00 zł

Dlaczego jesteśmy różni w zależności od pokolenia, w jakim się znajdujemy poprzez datę urodzenia i wpływ środowiska?

Jak możemy wzajemnie pomóc sobie w poszerzeniu swoich horyzontów i umiejętności?

Dlaczego powinniśmy zrozumieć, że inne to ciekawe i tym samym poprawić sobie relacje z ludźmi wraz z jakością życia?

Na wszystkie pytania odpowie na naszym kolejnym webinarze Katarzyna Kuna-Szyszka, już 25 czerwca o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy !!! 


Osoba prowadząca:

Katarzyna Kuna-Szyszka - Jestem doświadczonym menedżerem sprzedaży i obsługi klienta, odnoszącym sukcesy w realizacji planów. Posiadam umiejętności trafnego doboru i właściwego motywowania podległego zespołu. Mam doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu struktur sprzedażowych, administracyjnych oraz pedagogicznych a także pracy w środowisku zawodowym o charakterze korporacyjnym. Jestem menadżerem pracującym na pozytywny wizerunek firmy. Przywiązuję wagę do systemów lojalnościowych (autor projektów ogólnopolskich) oraz marketingu lokalnego.

Jestem osobą lubiącą pracę w zespole, tworzącą nowe rozwiązania, przekazującą swoją wiedzę, dzielącą się zdobytymi doświadczeniami, ceniącą otwarte relacje z ludźmi, pracującą w oparciu o wzajemny szacunek i zrozumienie.
Jestem menadżerem posiadającym umiejętności definiowania i realizowania ambitnych celów oraz nawiązywania długofalowych relacji zawodowych. Pracuję lojalnie co czyni ze mnie wartościowego partnera biznesowego. Posiadam rozbudowane zdolności interpersonalne które pomagają mi w aktywnym wsparciu rozwoju biznesu.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na webinar: WZAJEMNA NAUKA MIĘDZYPOKOLENIOWA I JEJ WPŁYW NA POSTAWĘ CZŁOWIEKA W BIZNESIE.
Wyprzedane 30,00 zł Wyprzedane