Wyzwól swoją kreatywność w nowym showroomie MDD w Warszawie!

location icon
Budynek Trinity One - Showroom MDD Domaniewska 52, Warszawa
calendar icon
Od 27 lut 15:00 do 27 lut 15:00
ticket icon
Od 0,00 zł

27 lutego o godzinie 15.00 na ul. Domaniewskiej 52 w budynku Trinity One w Warszawie, odbędzie się kolejny Dzień Inspiracji z MDD  połączony z oficjalnym otwarciem nowego showroomu marki. Wydarzenie współorganizowane z firmą Tarkett dedykowane jest wszystkim, którzy kochają dobry design, architektom oraz osobom ściśle związanym z branżą.

Event swoją obecnością uświetni wyjątkowa szwedzka grupa designerów Form Us With Love, którzy podzielą się doświadczeniami przebiegu procesu twórczego w swoich projektach.

Jako goście specjalni ze swoimi prelekcjami wystąpią :


Krystian Kowalski Industrial Design czołowy polski designer, uhonorowany wieloma nagrodami takimi jak Designer Of The Year , Must Have Award za kolekcję Mesh i Grace, Good Design Award.
 Ernest Wińczyk jeden z najlepszy fotografów designu opowie o psychologii rzeczy w fotografii.

Jan Banasikowski, ekspert CBRE, Doradca ds. HR oraz analiz lokalizacyjnych, opowie o tym, jak design oraz najnowsze trendy w aranżacji biur wpływają na wzmocnienie pozytywnego wizerunku organizacji na rynku, a także jak budują jej reputację u klientów, partnerów biznesowych i pracowników.

W trakcie wydarzenia zachęcamy do networkingu przy winie oraz przekąskach w zaaranżowanych strefach chillout - będziemy wymieniać się doświadczeniami i pomysłami.

Zaplanowaliśmy również wspólne aktywności, które wyzwalają kreatywność. Wśród uczestników przyznane będą nagrody - wyjątkowe produkty z kolekcji siedzisk MDD. 

Biuro zostało zaprojektowane również z myślą o architektach, którzy na żywo będą mieli możliwość poznać nasze produkty put in use, zapoznać się ze wzornikami oraz uzyskać fachową poradę.

Serdecznie zapraszamy, liczymy na Waszą obecność!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Wyzwól swoją kreatywność!
już niedostępne -