Dieta, Odżywianie i Degustacje Sport

wyzwanie:ODCHUDZANIE

location icon
online
calendar icon
Od 23 wrz 7:00 do 23 gru 0:00

Witam :)
Nazywam się Alicja Ordo, jestem magistrem dietetyki, certyfikowanym dietetykiem klinicznym, psychodietetykiem, dietcoachem oraz założycielką firmy Hashtagdiet. Od paru lat pomagam ludziom w odchudzaniu, zmianie nawyków i poprawie jakości życia i zdrowia. Razem z trenerem Mateuszem Kępskim, chcemy na większą skalę pomóc osiągnąć Wasze cele.

3 miesiące niby mało, a jednak wystarczająco dużo żeby przewrócić swoje życie do góry nogami i wprowadzić jesienne zmiany. Kolejny raz masz zamiar podjąć wyzwanie i zacząć się odchudzać oraz uprawiać sport? nie wiesz jak? szukasz motywacji i wsparcia? My to Tobie wszystko damy!
Z nami nauczysz się jak komponować posiłki, jakie przyjmować suplementy, jak zwiększyć ilość wody w diecie, dostaniesz masę przepisów, motywacji i wsparcia. Ponadto trening dostosowany do Twoich potrzeb. Chcesz ćwiczyć w domu? nie ma problemu ! chcesz ćwiczyć na siłowni nie ma problemu! jesteś początkujący, wprowadzimy Ciebie w świat treningów. Dowiesz się jak prawidłowo zrobić rozgrzewkę, jak poprawnie i bezpiecznie ćwiczyć, z jaką częstotliwością i obciążeniem trenować oraz jak stworzyć plan treningowy dla siebie.
Podczas trwania wydarzenia dostaniesz gotowe jadłospisy, plannery żywieniowe oraz plan treningowy. Będziemy na bieżąco korygować Twoje błędy.
To tylko mały przedsmak tego co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dla kogo?
Wydarzenie przeznaczone jest dla osób, które chcą pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, nauczyć się zdrowo odżywiać i mądrze trenować.

Wymagania ?
Oczekujemy pełnego zaangażowania, my damy Wam tylko narzędzia, a to Wy będziecie odpowiedzialni za końcowe efekty. Podczas wyzwania musisz wygospodarować minimum 3 godziny w tygodniu, które poświęcisz na treningi.

Jaki jest plan działania?
Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wysłać emaila zgłoszeniowego na adres: alicja@hashtagdiet.pl. W wiadomości zwrotnej otrzymasz dane do przelewu oraz link do zamkniętej grupy, w której będziemy wspólnie działać. Aby cały projekt wystartował wymagane jest co najmniej 10 chętnych osób.


Zapisując się do:
- 9.09 zapłacisz 200 zł
- 16.09 zapłacisz 220 zł
- 23.09 zapłacisz 250 zł
To chyba niewiele za 3 miesięczną opiekę dietetyka i trenera?
Stwórz razem z nami mała społeczność !:)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Wyzwanie: ODCHUDZANIE
już niedostępne 220,00 zł -