WYMARZONY z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących

location icon
Kino Muza w Poznaniu ul. Św. Marcin 30, Poznań
calendar icon
Od 4 lis 17:00 do 4 lis 17:00

Fundacja Mili Ludzie zaprasza na bezpłatne pokazy filmów z audiodeskrypcją i tłumaczeniem/napisami dla osób niesłyszących!

4 listopada 2019 r. o godz. 17.00 w Kinie Muza w Poznaniu pokażemy rewelacyjny, francuski film pt: "WYMARZONY".

Film pokazany będzie z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących!

Opis filmu:

Alice od lat marzy o dziecku, ale wie, że nigdy nie będzie mogła urodzić. Maleńki Theo zaraz po narodzinach zostaje oddany przez nastoletnią matkę.

Jean od lat prowadzi tymczasowy dom dla dzieci czekających na swoich nowych rodziców. Losy tej trójki splotą się w opowieści o poszukiwaniu miłości i własnego miejsca na Ziemi.

Theo trafia pod opiekę Jeana. Między chłopczykiem, a jego tymczasowym "tatą" rodzi się silna więź. Jean ze zdumieniem dostrzega jak dużo chłopczyk rozumie ze swojej sytuacji i jak wiele potrzebuje uczucia. Tymczasem Alice jeszcze raz musi udowodnić sobie i światu, że jest gotowa do roli matki. Jej spotkanie z Theo i Jeanem okaże się decydujące dla całej trójki. Czy chłopczyk jest gotowy na kolejną zmianę w swoim krótkim życiu? Jak zniesie rozstanie z Jeanem? Czy w oczach Alice zobaczy swoją nową mamę?


ZWIASTUN:Wstęp na pokaz bezpłatny!

Pokaz odbędzie się w ramach projektu "Kinoteatr Dostępny v.2019", współfinansowanego ze środków budżetu Miasta Poznania.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka
już niedostępne -